Tone™

  • Kuulmine jaoks
  • 60 / 120 tabletti
  • Toidulisand
Hind

23,33 €
Tavahind: 23,33 €

Pilt
Pilt

SKANDINAAVIA PREPARAAT TONE

Tone tabletid sisaldavad magneesiumi, mis aitab hoida vajalikku elektrolüütide tasakaalu organismis. See on normaalse kuulmise seisukohast väga tähtis. Sisekõrv on eriti tundlik elektrolüütide tasakaalu muutumise suhtes. Tone on originaalne Skandinaavia toidulisand, mis sisaldab kuulmisele kasulikke bioaktiivseid aineid. Tone tablettide koostises on galganijuure, humalakäbide, tatra- ja mustikaekstrakti, niatsiini, kaaliumi ning magneesiumi

Pilt

ANNUSTAMINE

Üks tablett hommikul ja üks tablett õhtul söögi ajal. Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toode ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand ei tohiks asendada mitmekülgset toitumist. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ja tervislikku elustiili. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele.

Pilt

SUURUSED

Pilt

60 tabletid

Pilt

120 tabletid

Write Your Own Review

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Arvustatav toode:Tone™
Sinu hinnang

TOIMEAINE 2 tabletti  % NRV*
Tatra (Fagopyrum esculentum Moench.) ekstr. 5:1 400 mg  
Mustika (Vaccinium myrtillus L.) ekstr. 5:1 200 mg  
Humalakäbi (Humulus lupulus L.) ekstr. 5:1 100 mg
Kalganirohu (Alpinia galanga Hance.) juure ekstr. 5:1 40 mg  
Kaalium 160 mg 8
Magneesium 150 mg 40
Niatsiin 27 mg NE 169

*NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel.

   


ANNUSTAMINE
Üks tablett hommikul ja üks tablett õhtul söögi ajal.

Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toode ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand ei tohiks asendada mitmekülgset toitumist. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ja tervislikku elustiili. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

KOOSTISOSAD
Kaaliumtsitraat, tatra (Fagopyrum esculentum Moench.) ekstr., paakumisvastane aine (mikrokristalne tselluloos), magneesiumoksiid, tardained (dikaltsiumfosfaat, trikaltsiumfosfaat), mustika (Vaccinium myrtillus L.) ekstr., humalakäbi (Humulus lupulus L.) ekstr., galganirohu (Alpinia galanga Hance.) juure ekstr., stabilisaatorid (magneesiumstearaat, võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos), nikotiinamiid.

TOOTJA
New Nordic Healthbrands AB, Sodra Forstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Rootsi.

Toidulisand • 60 tabletti  • Netokogus: 66 g
Toidulisand • 120 tabletti  • Netokogus: 132 g

Copyright © 2020 UAB New Nordic