Red Oil™

  • Südamele ja ajule
  • Krilliõli
  • Oomega-3 fosfolipiidid krilli õlist
  • 60 kapslit
  • Toidulisand
Hind

37,84 €

Pilt
Pilt

OOMEGA-3-RASVHAPPED ON MEIE ORGANISMI VALVURID
Oomega-3-rasvhapped on väga tähtsad ained, mida inimese keha ise ei sünteesi. Seetõttu tuleb organismi nende asendamatute rasvhapetega varustada igapäevase toidu kaudu. Need asendamatud rasvhapped on olulised südame- ja ajutegevuseks ning aitavad hoida ka normaalset nägemist.

SÜDA, AJU JA NÄGEMINE
Toidulisand Red Oil on oomega-3-rasvhapete EPA (eikosapentaeenhappe) ja DHA (dokosaheksaeenhappe) allikas, mis toetab normaalset südame- ja ajutegevust ning aitab hoida teravat nägemist. Positiivse tulemuse annab 250 mg EPA ja DHA tarbimine päevas. Oluline on ka mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis.

Pilt

ANNUSTAMINE

Võtta 1 kapsel päevas koos vähese veega. Kui kasutate Red Oili esimest korda, võtke esimese nelja nädala jooksul 2 kapslit päevas, et luua kehas õige oomega-3 tasakaal. Ärge kasutage rohkem kui 5 grammi krill õli päevas. Mitte ületada soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja imetavad emad peavad enne toote tarvitamist pidama nõu arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Kui olete allergiline koorikloomade suhtes, ei tohi Red Oili tarvitada.

Pilt

Tavaline hiilgevähk (Euphausia superba Dana)

Tavaline hiilgevähk ehk antarktika krill on mereplanktonit moodustav krevetilaadne koorikloom. Krill tähendab norra keeles vaalatoitu. Red Oili tablettides kasutatavat krilliõli saadakse Antarktikast, kus asuvad maailma puhtaimad veekogud.

SUURUSED

Pilt

60 kapslit

Write Your Own Review

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Arvustatav toode:Red Oil™
Sinu hinnang

TOIMEAINE 1 kapslit  2 kapslit
Antarktika krilli (Euphausia superba Dana) õli, 590 mg 1180 mg
milles on:
Fosfolipiide 330 mg 660 mg
     Oomega-3-rasvhapped, sisaldades: 159 mg 318 mg
     EPA (eikosapentaeenhapet) 89 mg 178 mg
     DHA (dokosaheksaeenhapet) 41,3 mg 82,6 mg
Astaksantiini 50 μg 100 μg


ANNUSTAMINE
Võtta 1 kapsel päevas koos vähese veega. Kui kasutate Red Oili esimest korda, võtke esimese nelja nädala jooksul 2 kapslit päevas, et luua kehas õige oomega-3 tasakaal.

Red Oil – uue põlvkonna oomega-3 polüküllastamata rasvhappete allikas krillist. Oomega-3-rasvhapped EPA (eikosapentaeenhape) ja DHA (dokosaheksaeenhape) aitavad kaasa normaalsele südametalitusele. Nende kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse 250 mg EPA –d ja DHA-d. DHA aitab säilitada ka normaalset ajutalitust. Kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse 250 mg DHA-d.

KOOSTISOSAD
Antarktika krilli (Euphausia superba Dana) lipiidiekstrakt, kala želatiin, vesi.

Mitte ületada soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja imetavad emad peavad enne toote tarvitamist pidama nõu arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Kui olete allergiline koorikloomade suhtes, ei tohi Red Oili tarvitada. Hoida temperauuril kuni +25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

TOOTJA
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Rootsi.

Toidulisand 60 kapslit Netokogus: 42 g

Copyright © 2020 UAB New Nordic