Frutin™

  • Looduslik barjäär kõrvetiste vastu
  • Frutin võib tarvitada raseduse ajal
  • 30/60 tabletti
  • Toidulisand magusainega
Hind

7,50 €
Tavahind: 7,50 €

Pilt
Pilt

KUI TEID VAEVAVAD KÕRVETISED

Frutini tabletid sisaldavad tsitrusviljade kiude, pektiini ja looduslikku dolomiiti (kaltsium-magneesiumkarbonaati). Kui näritud tabletid puutuvad kokku maohappega ja segunevad sellega, siis moodustub mao ülaosas õrn vahukiht. See takistab maohappe tungimist söögitorusse ja ebameeldiva kõrvetustunde tekkimist.

Pilt

ANNUSTAMINE

Vajadusel 1-2 närimistabletti pärast toidukorda, mitte rohkem kui 12 tabletti ööpäevas. Frutini võib tarvitada raseduse ajal. Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toode ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand ei tohiks asendada mitmekülgset toitumist. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ja tervislikku elustiili. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

Pilt

 

PEKTIIN
Pektiin on puuviljakiud, mis on paljudele tuttav moosi keetmisest. Tänu puuviljades sisalduvale pektiinile muutub moos keetmisel geeljaks. Selle tabletis sisalduv pektiin saadakse tsitrusviljadest. Tänu pektiinile, mis seguneb maomahlaga moodustub mao ülaosas kerge vahukiht, mis muudab maomahla söögitorusse sattumise keerukamaks.


 

Piparmünt (Mentha x Piperita L.)
Piparmünt on püstise varrega, sakiliste lehtedega  hästi tuntud taim, mis kasvab 40–80 cm kõrguseks ning hargneb taime tipuosas. FRUTIN toidulisandis kasutatakse piparmündist saadud õli.


 

KALTSIUM (Caltsium carbonate)
Dolomiit on väga puhas looduslik mineraal, mis on valget värvi ning sõmerja struktuuriga. FRUTIN tablettides kasutatav kaltsiumkarbonaat on pärit Põhja-Norrast Fauskest, kus seda saadakse puhtaimal kujul.


SUURUSED

Pilt

30 tabletid

Pilt

60 tabletid

Write Your Own Review

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Arvustatav toode:Frutin™
Sinu hinnang

TOIMEAINE   2 tabletti % NRV* 12 tabletti % NRV*
Pektiin 200 mg - 2400  mg -
Kaltsium 160 mg 20 960 mg 120
Magneesium 100 mg 27 600 mg 160
Niatsiin 4 mg NE 25 24 mg NE 150

*NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel.

       

ANNUSTAMINE
Vajadusel 2 närimistabletti, mitte rohkem kui 12 tabletti päevas. Frutini tablette võib tarvitada raseduse ajal.

Mitte ületada soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset toitumist. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ja tervislikku elustiili. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

KOOSTISOSAD
Sorbitool (magusaine), dolomiit (kaltsiummagneesiumkarbonaat), pektiin (tsitruseliste puuviljade kiud), magneesiumstearaat (stabilisaator), hüdroksüpropüülmetüültselluloos (paksendaja), piparmündi õli, nikotiinamiid, silikoondioksiid (paakumisvastane aine).

TOOTJA
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Rootsi.

Toidulisand magusainega  30 tabletti • Netokogus: 33 g
Toidulisand magusainega • 60 tabletti • Netokogus: 66 g

Copyright © 2020 UAB New Nordic