production

Uurimustööd

Pidevad uuringud on võtmesõnaks, kuidas New Nordic pidevalt edasi liigub, olles viimaste avastuste esirinnas ning pakkudes uusi lahendusi, et muuta maailm meie kõigi jaoks paremaks. New Nordic usub ja püüab süvendada arusaamist sellest, kuidas taimsed ekstraktid võivad aidata aktiveerida inimorganismis elutähtsaid protsesse. Ehk kuidas saab inimene säilitada oma elujõudu, nooruslikkust ja normaalset funktsioneerimist nii kaua kui võimalik.

New Nordic teeb koostööd mitmete maailma eri piirkondade arstide, professorite, ülikoolide ja kliinikutega, et leida uusi innovatiivseid lahendusi. Rahastame ise oma kliinilisi uuringuid naha-, juuksehoolduse- ja muudes valdkondades. Pidevad uuringud avavad uusi võimalusi tõhusate taimsete preparaatide, mis aitavad meie elukvaliteeti paremaks muuta väljatöötamiseks ja tootmiseks, Tarbija jaoks on oluline, et neil oleksid omad lemmiktooted ja tootja, keda nad saaksid usaldada. Tegutseme selle usalduse nimel, töötades välja tõhusaid tooteid, mille kvaliteedi eest hoolitseme ja vastutame meie.

 

Tootmine

Taimset toorainet kogume maailma kaugeimatest nurkadest, kus taimedel on kasvamiseks ja vilja kandmiseks parimad tingimused. Hoolikalt välja valitud taimed kuivatatakse ja ekstraheeritakse, et säiliksid kõik kasulikud ja tõhusad toimeained. Tootmine toimub kaasaegsetes rangelt kontrollitud Skandinaavia farmaatsiatehastes Rootsis ja Taanis. Pärast hoolikaid kvaliteedi- ja analüüsiuuringuid pakitakse tooted ja saadetakse üle maailma erinevatesse ladudesse ja apteekidesse. New Nordic kontrollib taimse tooraine kvaliteeti alates seemnest kuni riiulitel oleva lõpptooteni. Oleme seadnud endale väga kõrged standardid. Me jälgime iga tootet, mida me loome, selle teed seemnest südamesse, see tähendab teie, tarbija südamesse.

Copyright © 2020 UAB New Nordic