Fragtbil
TASUTA TARNE
Omniva pakiautomaatidesse, kui ostukorvi summa on 15 € või rohkem

Indkøbskurv 
TARNE KÕIKJALE EESTIS

Tellimus toimetatakse kohale 3-5 tööpäeva jooksul

Telefon
KLIENDITEENINDUS
Oleme valmis vastama kõigile teie küsimustele
Tel. Nr +372 684 3838

Smiley
OOTAME TEIE ARVAMUSI JA ETTEPANEKUID

 1. Blue Berry™ Plus Eyevitamin
  Blue Berry™ Plus Eyevitamin

  16,89 €
  Tavahind: 25,98 €
 2. Clear Brain™
  Clear Brain™

  16,80 €
  Tavahind: 24,00 €
 3. Hair Volume™
  Hair Volume™

  29,40 €
 4. Apple Cider™
  Apple Cider™

  9,49 €
  Tavahind: 15,81 €
Pilt

Oleme Teie heaolu eest hoolitsenud 30 aastat

 Alates asutamisest 1990. aastal on New Nordic olnud uuendusmeelne ja arendanud uuenduslikke taimseid tooteid. Kogu maailmas kasvab huvi looduslike tervisetoodete vastu, mis pakuvad rohkem elujõudu ja parandavad elukvaliteeti. New Nordic toodab looduslikke toidulisandeid, mis aitavad inimestel elada pikka, tervislikku ja aktiivset elu. Arendame tõhusaid tooteid, mille eest vastutame ning hoolitseme nende kvaliteedi ja tõhususe eest.

 Algsest Rootsi tabletist Blue Berry ™ - silmade ja nägemise jaoks - on saanud igapäevane tuntud toidulisand igas vanuses inimestele. Tarbijate seas on väga populaarsed toidulisandis ka Hair Volume – juuste- ja Active Liver ™ - maksa tervise turgutamiseks. Tarbijad otsivad apteekides pidevalt New Nordic tooteid. New Nordic toodete pakendid on mitmes värvitoonis, kuid neid ühendab üks element – hõbepuu. New Nordic logo sümboliseerib looduslikkust, elujõudu ja pidevat arengut. Hõbepuu on nagu pitser, mis annab tunnistust toodete kvaliteedist, ohutusest ja tõhususest, mida miljonid inimesed kogu maailmas usaldavad.

 Täna tarbitakse New Nordic tooteid iga päev enam kui 30 riikis üle maailma - Hiinast kuni Ameerikani. Oleme kindlad, et suudame inimesi inspireerida kogu maailmas elama tervislikumalt ja nautima täisväärtuslikku elu, mis ühtlasi tagab pikema eluea. Luba New Nordic`ul endale teed näidata!

Copyright © 2020 UAB New Nordic