dida™ N60

  • Normaalse seedeprotsessi toetamiseks
  • Vabanege punnis kõhust
  • 60 TABLETTI
  • Toidulisand
 
Hind

16,49 €
Tavahind: 23,56 €

Pilt
Pilt

dida™ - seedeprotsessi toetamiseks

Kaneel on üks vanimatest maitseainetest, mida hakati tarvitama juba 5000 aastat tagasi. Traditsiooniliselt kasutati seda kui antibakteriaalset ja seedimist soodustavat vahendit.

didatablette valmistatakse Skandinaavias hästi tuntud retsepti järgi, mida Rootsi taimetargad on edukalt kasutanud juba palju aastaid. dida koostises on ravim- ja maitsetaimi, millel on antiseptiline, gaaside teket, venitustunnet ja puhitust vähendav toime.

Kaneel, pune, küüslauk, nelgipuu õied, kardemoni viljad ning oliivipuu lehed on antiseptilise toimega ja pärsivad kahjuliku mikrofloora vohamist. Piparmünt ja apteegitill vähendavad kõhupuhitust ja venitustunnet ning aitavad lahti saada raskustundest maos pärast sööki. Niatsiin aitab hoida limaskestade normaalset seisundit. Soolestiku ja seedimissüsteemi limaskestade seisund on hea enesetunde seisukohalt väga tähtis.

Pilt

ANNUSTAMINE

Võtta 1 tablett ööpäevas koos klaasi veega enne sööki. Esimesed 45 päeva võtta 2 tabletti ööpäevas koos klaasi veega enne sööki. Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toode ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand ei tohiks asendada mitmekülgset toitumist. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ja tervislikku elustiili. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas. 

Pilt

Piparmünt (Mentha x Piperita L.)
Piparmünt on püstise varrega, sakiliste lehtedega  hästi tuntud taim, mis kasvab 40–80 cm kõrguseks ning hargneb taime tipuosas. Dida toidulisandis kasutatakse piparmündist saadud õli.

Tseiloni kaneelipuu (Cinnamomum zeylanicum L.)
Kaneelipuu on algselt pärit Sri Lankalt ning levis 18. sajandil Hollandi meremeeste vahendusel Euroopasse. Tseiloni kaneelipuu on igihaljas ja kõrgekasvuline. Kaneeli saadakse puu sisekoorest. Kaneelipuu koorel on tugev ja meeldiv aroom. Maitse on magus, täidlane ja intensiivne.

Harilik kardemon (Elettaria cardamomum L.)
Kardemon on ingveri perekonda kuuluv üheaastane taim. Taime seemnekuprad korjatakse ja kuivatatakse. Suuri seemneid kasutatakse tervelt või jahvatatult. Kardemon on tugeva maitsega ning selle lõhn võib pisut meenutada eukalüpti.

SUURUSED

Pilt

60 tabletid

Pilt

120  tabletid

Write Your Own Review

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Arvustatav toode:dida™ N60
Sinu hinnang

TOIMEAINE  1 tablett  % NRV* 2 tabletti % NRV*
Hariliku pune (Origanum vulgare L.) ekstr. 5:1 150 mg 300 mg
Euroopa õlipuu (Olea europaea L.) lehe ekstr. 5:1 100 mg - 200 mg  -
Saialille (Calendula officinalis L.) kroonlehtede ekstr. 5:1 75 mg  - 150 mg  -
 Aed-liivatee (Thymus vulgaris L.) ekstr. 5:1 75 mg - 150 mg -
Nelgipuu kuivatatud (Syzygium aromaticum L.) õite ekstr. 5:1 50 mg - 100 mg  -
Kardemoni (Elettaria cardamomum L.) vilja ekstr. 5:1 50 mg 100 mg -
Küüslaugu (Allium sativum L.) ekstr. (5% aliini) 33 mg - 66 mg -
Tseiloni kaneelipuu (Cinnamomum zeylanicum J. Presl.) eeterlik õli 5 mg 10 mg
Piparmündi (Mentha x piperita L.) eeterlik õli  3 mg - 6 mg -
Aed-apteegitilli (Foeniculum vulgare Mill.) eeterlik õli 3 mg - 6 mg -
Niatsiin 5,33 mg 33 10,66 mg 66
*NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel.        

 

ANNUSTAMINE
Võtta 1 tablett ööpäevas koos klaasi veega enne sööki. Esimesed 45 päeva võtta 2 tabletti ööpäevas koos klaasi veega enne sööki. 

Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toode ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ja tervislikku elustiili. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.


KOOSTISOSAD
Dikaltsiumfosfaat (tardaine), mikrokristalne tselluloos (paakumisvastane aine), hariliku pune (Origanum vulgare L.) ekstr., trikaltsiumfosfaat (tardaine), euroopa õlipuu (Olea europaea L.) lehe ekstr., saialille (Calendula officinalis L.) kroonlehtede ekstr., aed-liivatee (Thymus vulgaris L.) ekstr., nelgipuu (Syzygium aromaticum L.) kuivatatud õite ekstr., kardemoni (Elettaria cardamomum L ) vilja ekstr., küüslaugu (Allium sativum L.) ekstr., rasvhapete magneesiumisoolad ja võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos (stabilisaatorid), hüdroksüpropüülmetüültselluloos (paksendaja), nikotiinamiid, tseiloni kaneelipuu (Cinnamomum zeylanicum J. Presl) eeterlik õli, piparmündi (Mentha x piperita L.) eeterlik õli, aed-apteegitilli (Foeniculum vulgare Mill.) eeterlik õli, karnaubavaha (glaseeraine).

TOOTJA
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Rootsi.

 

Toidulisand • 60 tabletti • Netokogus: 58,10 g / 120 tabletti • Netokogus: 116,2 g

Copyright © 2020 UAB New Nordic