Active Liver™

  • Maksale
  • Artišoki ja kollajuure ekstraktid
  • Koliin
  • 30 tabletti
  • Toidulisand
 
 
 
Hind

21,49 €

Pilt
Pilt

ACTIVE LIVER

Active Liver™ aitab reguleerida maksa- ja sapisüsteemi tegevust, lagundada rasvu ning soodustada seedimist.

Viinamarjaseemnete ekstrakt sisaldab taimseid polüfenoole, mis on suurepärased antioksüdandid. Kollajuure ja artišoki looduslikud ekstraktid kiirendavad rasvade lagundamist ja aitavad toitu paremini seedida, koliin aga soodustab rasva väljutamist maksast.

Pilt

ANNUSTAMINE

Võtta 1 tablett päevas söögikorra ajal. Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 18-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni +25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

Pilt

JAAPANI KIRBUROHI (Fallopia japonica Houtt.)
Vooljas konnatatar ehk Jaapani kirburohi. See on Ida-Aasias levinud rohttaimede perekonda kuuluv suur mitmeaastane rohttaim. Kasvab Jaapanis, Hiinas ja Koreas ning sisaldab bioaktiivset ainet resveratrool.

HARILIK ARTIŠOK (Cynara scolymus L.)
Harilik artišokk on püstine, tugeva soonelise varre ja suurte lehtedega mitmeaastane, karuohakat meenutav taim. Tegemist on Vahemere maades kasvava püsikuga, mida tuntakse juba enam kui 2000 aastat. Selles tootes kasutatakse taime kuivatatud lehti.

KOLLAJUURE (Curcuma longa L.)
Kurkum on olnud pikki aastaid kasutuses nii traditsioonilises kui ka Ayurveda meditsiinis Lõuna-Aasias. Seda kasutatakse erinevates ravimikoostistes seedimise hõlbustamiseks, sapi eritumise suurendamiseks ja sapipõie stimuleerimiseks. Kurkum sisaldab looduslikke antioksüdante.

SUURUSED

Pilt

30 tabletti

Write Your Own Review

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Arvustatav toode:Active Liver™
Sinu hinnang

TOIMEAINE  1 tablett
Jaapani kirburohu (Fallopia japonica Houtt.) ekstr. 35:1 (50 % reservatrooli) 390 mg (195 mg reservatrooli)
Hariliku artišoki (Cynara scolymus L.) lehtede
ekstr. 13,5:1
222 mg
Kollajuure (Curcuma longa L.) risoomi ekstr. 8:1  150 mg
Koliin  85 mg
Viinamarja (Vitis vinifera L.) lehtede ekstr. (5 % OPC*) 50 mg (2,5 mg OPC)
Musta pipra (Piper nigrum L.) ekstr. (40 % piperiini) 25 mg (10 mg piperiini)
*OPC – oligomeerne proantotsüanidiin.  

ANNUSTAMINE
Võtta 1 tablett päevas söögikorra ajal.

Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni +25 °C, lastele kättesaamatus kohas. 

KOOSTISOSAD
Mikrokristalne tselluloos (paakumisvastane aine), jaapani kirburohu (Fallopia japonica Houtt.) ekstr., hariliku artišoki (Cynara scolymus L.) lehtede ekstr., koliinhüdrotartraat, kollajuure (Curcuma longa L.) risoomi ekstr., viinamarja (Vitis vinifera L.) lehtede ekstr., musta pipra (Piper nigrum L.) ekstr., võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos (stabilisaator), hüdroksüpropüülmetüültselluloos (paksendaja), magneesiumstearaat (stabilisaator), ränidioksiid (paakumisvastane aine).

TOOTJA
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43 Mälmo, Rootsi.

Toidulisand • 30 tabletti • Netokogus: 42,75 g

Copyright © 2020 UAB New Nordic