Fat Burner™

  • Rasvapõletaja
  • Yerba mate, hiina teepõõsas, silimariin
  • 60 Ttabletti
  • Toidulisand
 
 
 
Hind

25,18 €

Pilt
Pilt

RASVAPÕLETAJA
Koliin toetab normaalset lipiidide ainevahetust ja maksa tegevust. Ilex paraguariensis (Yerba mate) aitab kontrollida kehakaalu.

EFEKTIIVNE RASVAPÕLETUS
Rasvapõletajat Fat Burner™ toodetakse hästi uuritud koostisosadest, mis stimuleerivad tõhusalt rasvapõletust. Koostises on Yerba Mate, aed-mustköömne, ingveri, rohelise tee, hariliku maarjaohaka ekstrakte ja koliini. Koliin toetab normaalset lipiidide ainevahetust ja maksa tegevust. Ilex paraguariensis (Yerba mate) aitab kontrollida kehakaalu.

Pilt

ANNUSTAMINE
2 tabletti päevas toidukorra ajal. Toodet ei tohi tarvitada tühja kõhuga. Mitte ületada soovituslikku ööpäevast doosi. Toidulisandit ei tohi kasutada toidu asemel. Mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil on väga tähtsad. Rasedatel ja imetavatel naistel soovitame enne kasutamist konsulteerida oma arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele. Hoida temperatuuril mitte üle +25 °C, varjatud ja lastele kättesaamatus kohas.

Pilt

MATEPUU (Ilex paraguariensis A. St.-Hil.) 
Yerba mate aitab kontrollida kehakaalu. Neis tablettides sisalduv Yerba mate on toodetud valitud, kuivatatud ja ekstraheeritud matepuu ehk paraguai iileksi lehtedest, et säiliks bioloogiliselt aktiivsed ained.

HARILIK MAARJAOHAKAS (Silybum marianum L.) 
Maarjaohakas on pärit Vahemere regioonist. Harilik maarjaohakas sisaldab bioloogilist toimeainet silimariini, mis kaitseb maksa kahjulike ainete toime eest, soodustab maksategevust ja kiirendab rasvapõletust.

AED-MUSTKÖÖMEN (Nigella sativa L.)
Mustköömen on pärit Aasia edelaosast. Nii seemnetest valmistatud ekstrakt kui ka õli sisaldavad bioloogiliselt aktiivseid aineid – fütosteroole, mis aitavad alandada kehakaalu.

SUURUSED

Pilt

60 TABLETTI

Write Your Own Review

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Arvustatav toode:Fat Burner™
Sinu hinnang

TOIMEAINE 2 tabletti
Musta köömne (Nigella sativa L.) seemne ekstr. 5:1 200 mg
Musta köömne (Nigella sativa L.) õli 16 mg
Teekameelia (Camellia sinensis L.) lehtede ekstr. (30 % EGCG*) 400 mg (120 mg EGCG) 
Hariliku maarjaohaka (Silybum marianum L.) seemned ekstr. (40 % silimariini) 120 mg (48 mg silimariini)
Hariliku ingveri (Zingiber officinale Roscoe) juureekstrakt ekstr. ( 5 % gingeroole) 100 mg (5 mg gingeroole)
Yerba mate (Ilex paraguariensis A. St.-Hil.) lehtede ekstr. (2 % kofeiini) 120 mg (2,4 mg mg kofeiini) 
Musta pipra (Piper nigrum L.)  ekstr. (40 % piperiin) 6 mg (2,4 mg piperiin)
Koliin 82,5 mg

*EGCG –epigallokatehhiin-galaat.

 

ANNUSTAMINE
2 tabletti päevas toidukorra ajal. Toodet ei tohi tarvitada tühja kõhuga.

Mitte ületada soovituslikku ööpäevast doosi. Toidulisandit ei tohi kasutada toidu asemel. Mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil on väga tähtsad. Rasedatel ja imetavatel naistel soovitame enne kasutamist konsulteerida oma arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele. Hoida temperatuuril mitte üle +25 °C, varjatud ja lastele kättesaamatus kohas.

KOOSTISOSAD
Paakumisvastased ained (mikrokristalne tselluloos, ränidioksiid), teekameelia (Camellia sinensis L.) lehtede ekstrakt, koliinhüdrotartraat, musta köömne (Nigella Sativa L.) seemneekstrakt, hariliku maarjaohaka (Silybum marianum L.) seemne ekstrakt, yerba mate (Ilex paraguariensis A. St.-Hil.) lehtede ekstrakt, hariliku ingveri (Zingiber officinale Roscoe) juure ekstrakt, stabilisaatorid (võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos, magneesiumstearaat), kartulitärklis, paksendaja (hüdroksüpropüülmetüültselluloos),  must köömne (Nigella Sativa L.) õli,  musta pipra (Piper nigrum L.) ekstrakt, niiskusesäilitaja (glütserool).

TOOTJA
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Rootsi.

Todulisand • 60 tabletti  Netokogus: 63,6 g

Copyright © 2020 UAB New Nordic