Blue Berry™ Plus Eyevitamin

  • Silmadele ja nägemisele
  • Mustika, silmarohu ekstraktid ja luteiin
  • Vitamiin A ja tsink
  • 60 tabletti
  • Toidulisand
Hind

25,98 €

Pilt
Pilt

ORIGINAALSED ROOTSI TABLETID

Toidulisandi Blue Berry Plus Eyevitamin tablettide koostises on silmadele kasulikku mustika ja hariliku silmarohu ekstrakti, A-vitamiini, tsinki ja vaske. Mustika ja silmarohu ekstraktid aitavad säilitada normaalset nägemist ja toetavad võrkkesta toimimist. Teravat nägemist aitavad tagada ka toidulisandis sisalduvad A-vitamiin ja tsink. Vask aitab kaitsta rakke oksüdatiivse kahjustuse eest.

Pilt

ANNUSTAMINE

2 tabletti päevas söögikorra ajal. Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni +25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

Pilt

Harilik mustikas (Vaccinium myrtillus L.)
Harilik mustikas on Põhja-Euroopas kasvav mustikaliik, mis on Rootsis üks levinumaid metsikult kasvavaid taimi. Nendes tablettides kasutatavat mustikaekstrakti saadaksegi just metsmustikatest, mis on kultuurmustikatest väiksemad ning tuntud oma intensiivse värvi ja toitaineterikkuse poolest.

Harilik silmarohi (Euphrasia officinalis L.)
Silmarohi on 5–40 cm kõrgune üheaastane taim, millel on vastastikku asetsevad lehed ning valged või lillakad, tumedamate triipude ja kollase täpiga õied. See toode sisaldab väga kvaliteetset silmarohuekstrakti.

Kõrge peiulill (Tagetes erecta L.)
Peiulill on nelgisarnaste õitega taim, mille värvus varieerub helekollasest oranžini. Blue Berry tablettides kasutatakse peiulilleõite ekstrakti, mis sisaldab rikkalikult luteiini.

SUURUSED

Pilt

60 tabletti

Write Your Own Review

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Arvustatav toode:Blue Berry™ Plus Eyevitamin
Sinu hinnang

TOIMEAINE  2 tabletti  % NRV*
Mustika vilja (Vaccinium myrtillus L.) ekstrakt 5:1 400 mg  -
Hariliku silmarohu ürdi (Euphrasia officinalis L.) ekstrakt 5:1 200 mg  -
Peiulille õite (Tagetes erecta L.) ekstrakt (10% luteiini) 100 mg (10 mg luteiini)    -
Tsink 10 mg 100
Vask 1000 μg 100
Vitamiin A 400 μg RE 50
*NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel    


ANNUSTAMINE
2 tabletti päevas söögikorra ajal.

Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas. 

KOOSTISOSAD
Paakumisvastased ained (mikrokristalne tselluloos, ränidioksiid ), hariliku mustika (Vaccinium myrtillus L.) ektrakt, hariliku silmarohu (Euphrasia officinalis L.) ekstrakt, peiulille õite (Tagetes erecta L.) ekstrakt, stabilisaatorid (võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos, magneesiumstearaat, glütserool), paksendaja (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), tsinkoksiid, retinüülatsetaat, vasksulfaat.

TOOTJA
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43 Malmö, Rootsi.

Toidulisand • 60 tabletti • Netokogus: 51,78 g

Copyright © 2020 UAB New Nordic