Mulberry™

  • Normaalsele veresuhkru tasemele

  • Mooruspuu lehtede ekstrakt, kroom

  • 60 tabletti
  • Toidulisand
Hind

23,34 €

Pilt
Pilt

Mooruspuutabletid normaalseks veresuhkrutaseme hoidmiseks

Toidulisand Mulberry on valmistatud Rootsis mooruspuulehtede standarditud ekstraktist ja kroomist. Mulberry tablettide koostises olev kroom aitab hoida normikohast veresuhkrutaset. Mooruspuulehtede ekstrakt toetab normaalset süsivesikute ainevahetust organismis. Soovitatav on võtta üks Mulberry tablett 15–30 minutit enne sööki kolm korda päevas niikaua, kuni vaja. Samuti on tähtis järgida mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi.

Pilt

ANNUSTAMINE

Üks tablett kolm korda päevas 15-30 minutit enne sööki. Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

Pilt

OLULISED FAKTID

  • Suurenenud vere glükoosisisaldust esineb 3–4 protsendil kõigist inimestest, kuid paljud isegi ei kahtlusta seda.
  • Pidevalt suurenenud ja kontrollimatu veresuhkrutase on ohtlik.
  • Mulberry tablettide koostises olevad ained aitavad hoida normaalset süsivesikute ainevahetust organismis ja normikohast veresuhkrutaset.
Pilt

Valge mooruspuu (Morus alba L.)
Neis tablettides kasutatavat mooruspuuekstrakti saadakse valge mooruspuu kõige ülemistest lehtedest. Lehed kuivatatakse ja ekstraheeritakse, et väärtuslikud koostisained paremini säiliks.

SUURUSED

Pilt

60 tabletid

Write Your Own Review

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Arvustatav toode:Mulberry™
Sinu hinnang

TOIMEAINE 3 tabletti % NRV*
Mooruspuu (Morus alba L.) lehtede ekstrakt (2% DNJ**) 1200 mg (24 mg DNJ)
Kroom 20,1 µg 50
*NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel. 
**DNJ – 1-deoksünojirimütsiin.


ANNUSTAMINE

Üks tablett kolm korda päevas 15-30 minutit enne sööki.

Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

KOOSTIDOSAD
Mooruspuu (Morus alba L.) lehtede ekstrakt, paakumisvastased ained (mikrokristalne tselluloos, ränidioksiid, talk), tardaine (dikaltsiumfosfaat), vesi, paksendaja (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), stabilisaatorid (magneesiumstearaat, kummiaraabik), niiskusesäilitaja (glütserool), kroom pikolinaat.

TOOTJA
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43 Malmö, Rootsi.

Toidulisand • 60 tabletti • Netokogus: 54,54  g

Copyright © 2020 UAB New Nordic