all_members

New Nordic lugu

New Nordic kireks on luua ilu- ja heaolu tooteid kasutades selleks taimseid koostisosi, mis pärinevad puhtast loodusest. Luua tooteid, mis annavad Teile elujõudu ja energiat aastateks. Skandinaavia piirkonnas elavad inimesed on rohkem ühenduses loodusega, elame suhteliselt karmis kliimas, mis mõjutab ka meie igapäevaseid töid ja tegemisi. Elades loodusega ümbritsetud keskkonnas, tunnetame hästi seda kuidas loodusest on võimalik ammutada tervendavat jõudu ja väge. Uudishimu julgustab meid uurima ja oma tooteid pidevalt täiustama. Meie kultuur ja kasvatus on õpetanud meid austama inimesi keda kohtame ja kohtlema kõiki kõrgeimate standardite alusel. Niisamuti põhineb kogu New Nordic ärimudel nendel standardil. Töötame selle nimel, et ka iga äripartner ja toodete tarbija tunnetaks seda.

New Nordicu asutas 1990 aastal Karl Christian Bergman Jensen. Alates 1980. aastast töötas ta tervishoiusektoris, reisides erinevates riikides, esindades ja arendades looduslikke tervisetooteid ühes rahvusvahelises ettevõttes. See kogemus innustas teda pühendama oma elu taimsete preparaatide väljatöötamisele, mis parandaksid inimeste tervist ja elukvaliteeti kogu maailmas. „Olen näinud, et inimesed erinevatest kultuuridest kogu maailmas tarbivad tervise turgutamiseks pidevalt mitmesuguseid taimi ja ürte. Nii sündis minu igavene kirg taimede ja taimsete toidulisandite vastu. Minu unistus oli asutada ettevõte, et töötada välja taimseid preparaate, mis annaksid inimestele elujõudu, tervist ja pikendaksid nende eluiga. ”

1992 sai ettevõtte võrdseks partneriks Marinus Blååbjerg Sorensen, sellest sai pikaajalise sõpruse ja ettevõtlusalase koostöö alguseks. New Nordic tegutseb endiselt pereettevõttena. Alates 2007. aastast on ettevõtte aktsiad noteeritud ka Stockholmi börsil. See tähendab, et saate nautida meie tooteid ja teha meiega koostööd ning lisaks soovi korral osta ka aktsiaid ja saada nii meie ettevõtte osaliseks omanikuks.

New Nordicu logo on hõbepuu. Hõbepuu meie pakendil on kõrgeima kvaliteedi garantii meie toodetele, mis tõestab kvaliteeti, ohutust ja tõhusust. Meie lubadus teile on, et hoiame ühendust oma kasutajate, klientide ja partneritega.

 

Oleme Teie heaolu eest hoolitsenud 30 aastat

Alates asutamisest 1990. aastal on New Nordic olnud uuendusmeelne ja arendanud uuenduslikke taimseid tooteid. Kogu maailmas kasvab huvi looduslike tervisetoodete vastu, mis pakuvad rohkem elujõudu ja parandavad elukvaliteeti. New Nordic toodab looduslikke toidulisandeid, mis aitavad inimestel elada pikka, tervislikku ja aktiivset elu. Arendame tõhusaid tooteid, mille eest vastutame ning hoolitseme nende kvaliteedi ja tõhususe eest.

Algsest Rootsi tabletist Blue Berry ™ - silmade ja nägemise jaoks - on saanud igapäevane tuntud toidulisand igas vanuses inimestele. Tarbijate seas on väga populaarsed toidulisandis ka Hair Volume – juuste- ja Active Liver ™ - maksa tervise turgutamiseks. Tarbijad otsivad apteekides pidevalt New Nordic tooteid. New Nordic toodete pakendid on mitmes värvitoonis, kuid neid ühendab üks element – hõbepuu. New Nordic logo sümboliseerib looduslikkust, elujõudu ja pidevat arengut. Hõbepuu on nagu pitser, mis annab tunnistust toodete kvaliteedist, ohutusest ja tõhususest, mida miljonid inimesed kogu maailmas usaldavad.

Täna tarbitakse New Nordic tooteid iga päev enam kui 30 riikis üle maailma - Hiinast kuni Ameerikani. Oleme kindlad, et suudame inimesi inspireerida kogu maailmas elama tervislikumalt ja nautima täisväärtuslikku elu, mis ühtlasi tagab pikema eluea.

 Luba New Nordic`ul endale teed näidata!

Copyright © 2020 UAB New Nordic