Melissa Dream™

  • Rahulik uni
  • Sidrunmelissi, teekummeli ekstraktid, L-teaniin
  • 20 / 40 tabletti
  • Toidulisand
  • Parim enne märgitud kuu lõppu: 31.08.2024
 
Hind

14,00 €
Tavahind: 14,00 €

Pilt
Pilt

MELISSA DREAM

Kvaliteetne uni on väga oluline, sest magamise ajal lülitub keha osaliselt ümbritsevast välja ja taastab intensiivselt jõuvarusid. Melissa Dreami tabletid sisaldavad rahustavalt mõjuvaid sidrunmelissi- ja kummeliekstrakte, L-teaniini, magneesiumi ja B-grupi vitamiine. Magneesium ja B1, B3, B6, B12 vitamiinid aitavad hoida normaalset psühholoogilist seisundit ja toetavad närvisüsteemi talitlust. B2, B3, B6, B12 vitamiinid aitavad vähendada väsimustunnet. Lisaks aitab Melissa Dreami tablettide koostises olev magneesium säilitada normaalset lihaste funktsiooni (magneesiumipuudus võib põhjustada lihaskrampe, eriti öösiti). Mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis on samuti olulised.

Pilt

ANNUSTAMINE

Võtta 1-2 tabletti klaasi veega õhtuti, üks tund enne uinumist. Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele.

Pilt

Sidrunmeliss (Melissa officinalis L.)
Melissa Dreami tabletid sisaldavad hoolikalt valitud sidrunmelissi lehtede ja kummeliõite ekstrakti. Sidrunmelissi lehti ja õisi korjatakse, kuivatatakse ja ekstraheeritakse viisil, mis tagab väärtuslike looduslike ainete säilimise, kindlustades sellega toote suurepärase kvaliteedi.

Harilik kesalill (Matricaria chamomilla L.)
Harilik kesalill on üheaastane taim, mis kasvab 20–40 cm kõrguseks. Kesalille leidub vabas looduses ja seda kasvatatakse ka ärilistel eesmärkidel. Taim on algselt pärit Lõuna-Euroopast ja Aasiast ning on aja jooksul levinud Kesk- ja Põhja-Euroopasse.

Hiina teepõõsas (Camellia sinensis L.)
Hiina teepõõsas ehk teekameelia on pärit Hiinast ja Jaapanist. Rohelist teed tehakse tegelikult samadest lehtedest, millest musta teed, ent neid töödeldakse ekstraheerimise käigus oluliselt vähem. Roheline tee on tuntud oma suure B-vitamiinide sisalduse poolest.

SUURUSED

Pilt

20 tabletid

Pilt

40 tabletid

Write Your Own Review

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Arvustatav toode:Melissa Dream™
Sinu hinnang

TOIMEAINE 1 tablett % NRV*  2 tabletti  % NRV*
Sidrunmelissi (Melissa officinalis L.) lehtede ekstr. 10:1 300 mg - 600 mg -
Teekummeli (Matricaria chamomilla L.) õite ekstr. 5:1 100 mg - 200 mg -
L-teaniin 65,66 mg - 131,32 mg -
Magneesium 100 mg 27 200 mg 53
Vitamiin B3 6 mg NE 38 12 mg NE 75
Vitamiin B6 0,66 mg 47 1,32 mg 94
Vitamiin B2 0,54 mg 39 1,08 mg 77
Vitamiin B1 0,47 mg 43 0,94 mg 85
Vitamiin B12 0,3 μg 12 0,6 μg 24
*NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel.        


ANNUSTAMINE
Võtta 1-2 tabletti klaasi veega õhtuti, üks tund enne uinumist.

Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.


KOOSTISOSAD
Paakumisvastased ained (mikrokristalne tselluloos, ränidioksiid), sidrunmelissi (Melissa officinalis L.)* lehtede ekstrakt, magneesiumoksiid**, teekummeli (Matricaria chamomilla L.) õite ekstrakt, L-teaniin, stabilisaatorid (ristseotud naatriumkarboksümetüültselluloos, rasvhapete magneesiumsoolad, paksendaja (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), nikotiinamiid*, püridoksiinhüdrokloriid*, riboflaviin, tiamiinmononitraat, tsüanokobalamiin*.
* EU-st; ** väljaspoolt EU-d

TOOTJA
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43 Malmö, Rootsi.

Toidulisand • 20 tabletti • Netokogus: 20,16  g
Toidulisand • 
40 tabletti • Netokogus: 40,32  g

Copyright © 2020 UAB New Nordic