Blue Berry™

  • Silmadele ja nägemisele

  • Mustika, silmarohu ekstraktid ja luteiin

  • 60 tabletti

  • Toidulisand
Hind

27,43 €

Pilt
Pilt

TUGEVAD SILMAD – HEA NÄGEMINE

Toidulisandi Blue Berry tabletid sisaldavad silmadele kasulikku mustika ja hariliku silmarohu ekstrakti. Mustikaekstrakt aitab hoida normaalset nägemist. Silmarohu ekstrakt toetab normaalset nägemist ja võrkkesta funktsiooni. Viinamarjaseemnete ekstraktis leiduvad polüfenoolid on tuntud oma antioksüdatiivsete omaduste poolest, luteiini leidub silma kollatähnis maakulas, mis vastutab kesknägemise eest.

Pilt

ANNUSTAMINE

2 tabletti päevas koos klaasi veega. Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele.

Pilt

SOOVITATAKSE

  • kes loevad palju, juhivad autot ja töötavad arvutiga.
  • sobivad igas vanuses inimestele, kaasa arvatud neile, kes kannavad prille või kontaktläätsi.
Pilt

Harilik mustikas (Vaccinium myrtillus L.)
Harilik mustikas on Põhja-Euroopas kasvav mustikaliik, mis on Rootsis üks levinumaid metsikult kasvavaid taimi. Nendes tablettides kasutatavat mustikaekstrakti saadaksegi just metsmustikatest, mis on kultuurmustikatest väiksemad ning tuntud oma intensiivse värvi ja toitaineterikkuse poolest.

Harilik silmarohi (Euphrasia officinalis L.)
Silmarohi on 5–40 cm kõrgune üheaastane taim, millel on vastastikku asetsevad lehed ning valged või lillakad, tumedamate triipude ja kollase täpiga õied. See toode sisaldab väga kvaliteetset silmarohuekstrakti.

Kõrge peiulill (Tagetes erecta L.)
Peiulill on nelgisarnaste õitega taim, mille värvus varieerub helekollasest oranžini. Blue Berry tablettides kasutatakse peiulilleõite ekstrakti, mis sisaldab rikkalikult luteiini.

SUURUSED

Pilt

60 tabletti

Write Your Own Review

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Arvustatav toode:Blue Berry™
Sinu hinnang

TOIMEAINE 2 tabletti  
Mustika vilja (Vaccinium myrtillus L.) ekstr. 5:1 400 mg  
Hariliku silmarohu ürdi (Euphrasia officinalis L.) ürdi ekstr. 5:1 200 mg   
Peiulille õite (Tagetes erecta L.) õielehtede ekstrakt 10% luteiini 100 mg (10 mg luteiini)
Viinamarjaseemne (Vitis vinifera L.) ekstr. 25:1 40 mg   


ANNUSTAMINE
2 tabletti päevas koos klaasi veega.

Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

KOOSTISOSAD
Paakumisvastased ained (mikrokristalne tselluloos, ränidioksiid), mustika vilja (Vaccinium myrtillus L.) ektrakt, silmarohu (Euphrasia officinalis L.) ekstrakt, tardaine (dikaltsiumfosfaat), peiulille õite (Tagetes erecta L.) ekstrakt, viinamarjaseemnete (Vitis vinifera L.) ekstrakt, stabilisaatorid (võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos, magneesiumstearaat), paksendaja (hüdroksüpropüülmetüültselluloos).

TOOTJA
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43 Malmö, Rootsi.

Toidulisand • 60 tabletti • Netokogus: 51,36 g

Copyright © 2020 UAB New Nordic