Blue Berry™ Omega 3

  • Silmadele ja nägemisele
  • Mustika, silmarohu ekstraktid ja luteiin
  • Vitamiin A, tsink ja oomega-3
  • 60 kapslit
  • Toidulisand
Hind

28,39 €

Pilt
Pilt

SILMAD JA NÄGEMINE

Meie silmad teevad iga päev väga kõvasti tööd. Loeme, kasutame nutiseadmeid, töötame arvutiga või vaatame televiisorit. Kui soovid, et hea nägemine säiliks võimalikult pikaks ajaks on oluline silmade eest korralikult hoolt kanda – mitte ainult aeg-ajalt kaugusesse vaadata ja nii silmi treenides, vaid oluline on neid varustada ka vajalike toitainetega – vitamiinide, mineraalide ja kasulike  taimeekstraktidega.

 

BLUE BERRY OMEGA 3 KAPSLID ROOTSIST

Blue BerryOmega 3 kapslid sisaldavad lisaks mustikatele ka astelpaju ekstrakti, luteiini, oomega 3 rasvhappeid - EPA (eikosapentaeenhape) ja DHA (dokosaheksaeenhape), A-vitamiini ja tsinki.

A-vitamiin ja tsink aitavad säilitada normaalset nägemist. DHA aitab säilitada normaalset nägemist, kui seda tarbitakse 250 mg päevas. Mustikaekstrakt aitab säilitada normaalset nägemist. Hariliku silmarohu ürdi ekstrakt aitab säilitada normaalset nägemist ja võrkkesta talitlust.

Pilt

ANNUSTAMINE

2 kapsulas päevas koos klaasi veega. Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele.

Pilt

SOOVITATAKSE

  • kes loevad palju, juhivad autot ja töötavad arvutiga.
  • sobivad igas vanuses inimestele, kaasa arvatud neile, kes kannavad prille või kontaktläätsi.
Pilt

Harilik mustikas (Vaccinium myrtillus L.)
Harilik mustikas on Põhja-Euroopas kasvav mustikaliik, mis on Rootsis üks levinumaid metsikult kasvavaid taimi. Nendes tablettides kasutatavat mustikaekstrakti saadaksegi just metsmustikatest, mis on kultuurmustikatest väiksemad ning tuntud oma intensiivse värvi ja toitaineterikkuse poolest.

Harilik silmarohi (Euphrasia officinalis L.)
Silmarohi on 5–40 cm kõrgune üheaastane taim, millel on vastastikku asetsevad lehed ning valged või lillakad, tumedamate triipude ja kollase täpiga õied. See toode sisaldab väga kvaliteetset silmarohuekstrakti.


Kõrge peiulill (Tagetes erecta L.)
Peiulill on nelgisarnaste õitega taim, mille värvus varieerub helekollasest oranžini. Blue Berry tablettides kasutatakse peiulilleõite ekstrakti, mis sisaldab rikkalikult luteiini.

SUURUSED

Pilt

60 kapslit

Write Your Own Review

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Arvustatav toode:Blue Berry™ Omega 3
Sinu hinnang

TOIMEAINE  2 kapslit  % NRV*
Kala õli 500 mg (50 mg EPA -d ja 250 mg DHA-d) -
Mustika vilja (Vaccinium myrtillus L.) ekstrakt 5:1 400 mg  -
Hariliku silmarohu ürdi (Euphrasia officinalis L.) ekstrakt 5:1 200 mg  -
Peiulille õite (Tagetes erecta L.) ekstrakt (10% luteiini) 100 mg (10 mg luteiini)    -
Tsink 8 mg 80
Vask 400 μg 40
Vitamiin A 400 μg RE 50
*NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel    


ANNUSTAMINE
2 kapslit päevas söögikorra ajal.

Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas. 

KOOSTISOSAD
Kala õli
, želatiin, mustika vilja (Vaccinium myrtillus L.) ekstrakt, hariliku silmarohu ürdi (Euphrasia officinalis L.) ekstrakt, stabilisaatorid (glütserool, soja letsitiin), sojaubade õli, peiulille õite (Tagetes erecta L.) ekstrakt, tsinkoksiid, retinüülatsetaat, vasksulfaat.

TOOTJA
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43 Malmö, Rootsi.

Toidulisand • 60 kapsil • Netokogus: 65,28 g

Copyright © 2020 UAB New Nordic