Clear Brain™

  • Vaimne jõudlus ja mälu
  • 60 tabletti
  • Toidulisand
 
Hind

16,90 €
Tavahind: 26,00 €

Pilt
Pilt

FAKTID CLEAR BRAINI TABLETTIDE KOHTA

Clear Braini tablettide koostises on granaatõuna, Kreeka pähkli, männikoore, musta pipra ja pune ekstrakti, joodi ning vitamiine. Jood toetab aju normaalseid kognitiivseid funktsioone ja närvisüsteemi talitlust. Pantoteenhape (vitamiin B5) soodustab vaimset tegevust. Vitamiinid B1, B6, B12 ja B3 toetavad normaalset psühholoogilist seisundit ja närvisüsteemi talitlust. Olulised on ka mitmekesine ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis.

Pilt

ANNUSTAMINE

Võtta 2 tabletti päevas koos söögiga.  Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

Pilt

Kreeka pähklipuu (Juglans regia L.)
Kreeka pähklipuu on algselt pärit Karpaatide mäestikust. Kreeka pähkel sarnaneb kujult inimese ajuga ning sisaldab palju kasulikke aineid. Selles tootes kasutatav ekstrakt on saadud purustatud ja ekstraheeritud pähklitest ning selle valmistamisel on püütud säilitada võimalikult palju väärtuslikke koostisaineid.

Merimänd (Pinus pinaster, Aiton)
Merimänd on levinud Vahemere maades. Nii nagu Põhja-Euroopas lisati männikoort sageli leivajahu hulka, tehti sedasama ka lõunapoolsetes maades. Tänapäeval teatakse, et männikoor sisaldab palju väärtuslikke proantotsüanidiine.

Harilik granaadipuu (Punica granatum L.)
Harilik granaadipuu on pärit Himaalaja mäestiku lääneosast. Granaatõun sisaldab rikkalikult looduslikke koostisaineid, mille hulka kuulub ka ellaaghape. Toidulisandis kasutatavad granaatõunad on valitud, kuivatatud ja ekstraheeritud viisil, mis tagab väärtuslike taimsete koostisosade säilimise.

SUURUSED

Pilt

60 tabletid

Write Your Own Review

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Arvustatav toode:Clear Brain™
Sinu hinnang

TOIMEAINE 2 tabletti  % NRV*
Granaatõuna (Punica granatum L.) ekstrakt (standardiseeritud kuni 40% ellaghapet)  150 mg (60 mg ellaghapet) -
Teekameelia (Camellia sinensis Kuntze) ekstr. (standardiseeritud kuni 30 % L-teaniin) 150 mg (45 mg L-teaniin) -
Prantsuse merimänni (Pinus pinaster Aiton) koore ekstrakt (standardiseeritud kuni 40 % polüfenoole) 80 mg (32 mg polüfenoole -
Kreeka pähklipuu (Juglans regia L.) viljade ekstrakt 5:1 50 mg -
Musta pipra (Piper nigrum L.) ekstrakt (standardiseeritud kuni 40% piperiini) 6 mg (2,4 mg piperiini)
Hariliku pune (Origanum vulgare L.) eeterlik õli 3 mg -
Vitamiin B3 30 mg NE 188
Vitamiin B5 7 mg 117
Vitamiin B6 2,1 mg 150
Vitamiin B2 1,7 mg 121
Vitamiin B1 1,3 mg 118
Foolhape 200 μg 100
Jood 150 μg 100
Vitamiin B12 2,7 μg  108

*NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel.

   

ANNUSTAMINE
Võtta 2 tabletti päevas koos söögiga. 


Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

KOOSTISOSAD
Paakumisvastased ained (mikrokristalne tselluloos, ränidioksiid), granaatõuna (Punica granatum L.) ekstr., teekameelia (Camellia sinensis Kuntze) ekstr., prantsuse merimänni (Pinus pinaster Aiton) koore ekstr., kreeka pähklipuu (Juglans regia L.) viljade ekstr., tardaine (dikaltsiumfosfaat), nikotiinamiid, stabilisaatorid (võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos, magneesiumstearaat), paksendaja (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), kaltsium-D-pantotenaat, musta pipra (Piper nigrum L.) ekstr., hariliku pune (Origanum vulgare L.) eeterlik õli, tsüanokobalamiin, püridoksiinhüdrokloriid, riboflaviin, tiamiinmononitraat, pteroüülmonoglutamiinhape, kaaliumjodiid.

TOOTJA
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43 Malmö, Rootsi.

Toidulisand • 60 tabletti • Netokogus: 25,98  g

Copyright © 2020 UAB New Nordic