BodyDrain® N60

  • Keha puhastamiseks

  • Skandinaavia DETOX-i plaan

  • 60 tabletti

  • Toidulisand

 
 
Hind

17,24 €
Tavahind: 24,63 €

Pilt
Pilt

UNIKAALNE SKANDINAAVIA RAVIMTAIMEDE RETSEPT

 

BodyDrain® on Rootsis valmistatud toidulisand, mille koostises on põhjalikult uuritud ja hästi tuntud ravimtaimede, nagu spargli, artišoki, võilille, nõgese, aed-liivatee, selleri ja teiste taimede ekstrakte.

On teada, et spargel, artišokk ja võilill toetavad organismi filtri – maksa – normaalset tegevust ning ergutavad sapi eritumist, mis stimuleerib rasvade lagunemist ja toksiinide eemaldumist organismist.

Sigurijuure pulbris on rikkalikult kiudaineid, mis ergutavad soolestiku peristaltikat ja seega soodustavad seedimist, tekitavad paisudes täiskõhutunde, toidavad soolestiku naturaalset mikrofloorat, kiirendavad raskesti seeditavate ainete edasiliikumist seedetraktis ning toetavad normaalset soolestiku tühjendamist ja toksiliste ainete eemaldamist.

 

Pilt

ANNUSTAMINE


2 tabletti hommikul söögi ajal koos klaasi veega. Esimesed kaks nädalat soovitame võtta 2 tabletti kolm korda päevas. Jooge palju vett: 1-2 liitrit päevas. Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

Pilt

Harilik artišokk (Cynara scolymus L.)
Harilik artišokk on püstine, tugeva soonelise varre ja suurte lehtedega mitmeaastane, karuohakat meenutav taim. Tegemist on Vahemere maades kasvava püsikuga, mida tuntakse juba enam kui 2000 aastat. Selles tootes kasutatakse taime kuivatatud lehti.

Võilill (Taraxacum officinale)
Taanis ka rahvapäraselt piimapangeks nimetatud võilill on 10–30 cm kõrguseks kasvav taim, millel on väga sügavale ulatuv tugev peajuur. Võilill sisaldab rohkesti A- ja C-vitamiini.

SUURUSED

Write Your Own Review

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Arvustatav toode:BodyDrain® N60
Sinu hinnang

TOIMEAINE  2 tabletti  6 tabletti
Punasiguri (Cichorium intybus L.) juure pulber 600 mg 1800 mg 
Spargli (Asparagus officinalis L.) juure ekst. 5:1 170 mg 510 mg 
Kõrvenõgese (Urtica dioica L.) lehtede ekst. 5:1 160 mg 480 mg
Pomerantsi (Citrus aurantium L.) viljaliha (35% bioflavonoide) 160 mg  480 mg 
Aedselleri (Apium graveolens L.) seemneekstrakt. 5:1 110 mg 330 mg
Kirbuteelehe (Plantago psyllium L.) seemnepulber 100 mg 300 mg
Võilille (Taraxacum officinale Web.) ekst. 5:1 100 mg 300 mg
Aed-liivatee (Thymus vulgaris L.) ürdiekstrakt. 5:1 42 mg 126 mg
Artišoki (Cynara scolymus L.) lehtede ekst. 13,5:1 (5% tsünariini) 29,6 mg 88,8 mg

 

 


ANNUSTAMINE
2 tabletti hommikul söögi ajal koos klaasi veega. Esimesed kaks nädalat soovitame võtta 2 tabletti kolm korda päevas. Jooge palju vett: 1-2 liitrit päevas.

Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

KOOSTISOSAD
Punasiguri (Cichorium intybus L.) juure pulber, paakumisvastase ained (mikrokristalne tselluloos, ränidioksiid), spargli (Asparagus officinalis L.) juure ekstr., kõrvenõgese (Urtica dioica L.) lehtede ekstr., pomerantsi (Citrus aurantium L.) viljaliha, stabilisaatorid (võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos, magneesiumstearaat, hüdroksüpropüülmetüültselluloos), aedselleri (Apium graveolens L.) seemneekstrakt, kirbuteelehe (Plantago psyllium L.) seemnepulber, võilille (Taraxacum officinale Web.) ekstr., aed-liivatee (Thymus vulgaris L.) ehk tüümiani ekstr., artišoki (Cynara scolymus L.) lehtede ekstr., tardaine (dikaltsiumfosfaat), niiskuse säilitaja (glütserool).

TOOTJA
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Rootsi.


Toidulisand
 • 60 tabletti • Netokogus: 60,5 g 
Toidulisand • 120 tabletti • Netokogus: 121 g 

Copyright © 2020 UAB New Nordic