Blue Berry™ Eye Stress

  • Väsinud ja kurnatud silmadele

  • Mustikad, harilik astelpaju, must sõstar
  • 2 tablettiI = 20 mg luteini
  • 60 tabletti
  • Toidulisand
 
 
Hind

28,49 €

Pilt
Pilt

BLUE BERRY EYE STRESS – VÄSINDUD JA PINGES SILMADELE

Need tabletid sobivad suurepäraselt inimestele, kes kasutavad elektroonilisi seadmeid ja arvutit. Nende seadmete ekraanid levitavad silmadele ja nägemisele kahjulikku sinist valgust, mis põhjustab silmade väsimust ja pinget.

Blue Berry™ Eye Stressi tablette valmistatakse looduslike mustikate, merimännikoore, vetikate, mustade sõstarde ja asetelpaju ekstraktidest. Koostises on samuti looduslikke antioksüdante astaksantiini, zeaksantiini ja fukoksantiini, aga ka A-vitamiini, niatsiini, tsinki ja vaske. Mustika- ja merimänni koore ekstrakt aitavad väsinud ja pinges silmadel säilitada normaalset nägemist. A-vitamiin aitab hoida head nägemist ning hariliku silmarohu ekstrakt toetab normaalse nägemise ja võrkkesta funktsioone. Tähtis on ka tervislik eluviis ning mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine.

Pilt

ANNUSTAMINE

2 tabletti päevas söögikorra ajal. Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni +25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

Pilt

MUSTIKAD (Vaccinium myrtillus L.)

Blue Berry valmistamisel kasutatakse metsikult kasvavate mustikate marjaekstrakti. See on Põhja-Euroopale omane mustikaliik. Mustikad on Rootsis eriti hinnatud neis sisalduvate bioloogiliselt aktiivsete ainete poolest.

HARILIK ASTELPAJU (Hippophae rhamnoides L.)

Astelpajumarjad sisaldavad rohkesti proantotsüanidiini. Kuna marjadel on põletikuvastane toime ja need sisaldavad palju antioksüdante, siis kaitsevad need silma võrkkesta valguse kahjuliku toime eest.

MUST SÕSTAR (Ribes nigrum L.)

Mustad sõstrad on pärit Põhja-Euroopast. Väga intensiivse maitsega marjad on loodusliku C-vitamiini allikad. Tänapäeva teadus on kindlaks teinud, et mustad sõstrad aitavad tugevdada silmi ja nägemist.

SUURUSED

Pilt

60 tablečių

Write Your Own Review

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Arvustatav toode:Blue Berry™ Eye Stress
Sinu hinnang

TOIMEAINE 2 tabletti  % NRV*
Mustika vilja (Vaccinium myrtillus L.) ekstr. 5:1 400 mg -
Mustika lehtede (Vaccinium myrtillus L.) ekstr. 5:1 10 mg -
Hariliku silmarohu ürdi (Euphrasia officinalis L.) ekstr. 5:1
100 mg  -
Musta sõstra viljade  (Ribes nigrum L.) ekstr. 5:1 100 mg -
Peiulille õite (Tagetes erecta L.)  ekstr. (10% luteiini) 200 mg 
(20 mg liuteiini) 
-
Vetikaekstrakt (Haematococcus pluvialis Flotou.) ekstr. (2 % astaksantiini) 20 mg (0,4 mg astaksantiini) -

Wakame merevetika (Undaria pinnatifida Suringer) ekstr. (10 % fukoksantiini)

50 mg (5 mg fukoksantiini)  -
Prantsuse merimänni koore (Pinus pinaster Aiton)  ekstr. (40 % OPC**) 60 mg (24 mg OPC**) -
Musta pipra (Piper nigrum L.) ekstr. (40 % piperiini) 6 mg (2,4 mg piperiini) -
Astelpaju viljade (Hippophae rhamnoides L.) ekstr. 5:1 60 mg -
Tsink 8 mg 80
Niatsiin 16 mg NE 100
Vask 400 μg 40
Vitamiin A 400 μg RE 50

*NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel. **OPC – oligomeerne proantotsüanidiin.

   

ANNUSTAMINE
2 tabletti päevas söögikorra ajal.

Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni +25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

KOOSTISOSAD
Paakumisvastased ained (mikrokristalne tselluloos, ränidioksiid ), hariliku mustika (Vaccinium myrtillus L.) ektrakt, peiulille õite (Tagetes erecta L.) ekstrakt,  hariliku silmarohu (Euphrasia officinalis L.) ekstrakt, musta sõstra vilja (Ribes nigrum L.) ekstrakt, astelpaju vilja (Hippophae rhamnoides L.) ekstrakt, prantsuse merimänni koore (Pinus pinaster Aiton) ekstrakt, Wakame merevetika (Undaria pinnatifida Suringer) ekstrakt, kartulitärklis, stabilisaatorid (võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos, magneesiumstearaat, glütserool), paksendaja (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), nikotiinamiid, vetikaekstrakt (Haematococcus pluvialis Flotou.) ekstrakt,  mustika lehtede (Vaccinium myrtillus L.) ekstrakt,  tsinkoksiid, musta pipra (Piper nigrum L.) ekstrakt, retinüülatsetaat, vasksulfaat.

TOOTJA
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Rootsi.

Toidulisand • 60 tabletti • Netokogus: 58,10 g

Copyright © 2020 UAB New Nordic