products_shelf

POPULAARSEIMAD NEW NORDIC TOOTED

Blue Berry™ – originaalne Skandinaavia vitamiin silmadele (1997)

Rootsis hinnatakse metsmustikat tema bioloogiliselt aktiivsete ainete ja intensiivse värvuse poolest. Mustikad (ladina keeles: Vaccinium myrtillus) kasvavad Põhja-Euroopas ja on Rootsis üks levinumaid metsataimi. Blue Berry tootmisel kasutatav mustikaekstrakt on saadud metsikutest madalakasvulise mustika marjadest. 1997 aastal töötas New Nordic koostöös juhtivate silmaarstidega välja mustikaekstraktist saadud silmavitamiinid, millele on lisatud luteiini. Peale seda on Rootsis asuv tehas igal aastal suurendanud Blue Berry toodete tootmist ning tänaseks on püsikliente enam kui 30 riigis üle maailma, Hiinast kuni Ameerikani.

Blue Berry on New Nordicu üks peamisi tooteid, mis jääb tootevalikusse kahtlemata pikkadeks aastateks

 

BodyDrain® – organismi puhastamiseks (1998)

Kehas toimuvate loomulike ainevahetusprotsesside käigus moodustub organismi üleliigseid ja ebavajalikke aineid - toksiine, jääkaineid, vedelikke. Iga päev peaks keha väljutama umbes 2 kilogrammi ebavajalikke aineid, mis eelnevalt töödeldakse maksas ja eemaldatakse kehast neerude, naha ja soolte kaudu. Kui maksa, neerude, naha, seedesüsteemi loomulikud funktsioonid aeglustuvad, on uskumatult raske vabaneda isegi paarist liigsest kilogrammist või taastada oma kauneid kehajooni ja ilus figuur ka pärast ränka dieedi või nälgimist. BodyDrain on turul üks populaarsemaid organismi puhastavaid preparaate, mida kasutavad tuhanded lojaalsed tarbijad kogu maailmas.

 

Tone™ – paremaks kuulmiseks (2004)

Tone sisaldab tatart, mustikat, alpi juurt, humalakäbi, hõlmikpuu ekstrakti, niatsiini, kaaliumi ja magneesiumi. Hõlmikpuu e. Ginkgo biloba leheekstrakt aitab säilitada normaalset perifeerset verevoolu, mis on normaalse kuulmise jaoks oluline. Niatsiin aitab säilitada närvisüsteemi normaalset toimimist, magneesium aga aitab säilitada kehas elektrolüütide tasakaalu. Niatsiin ja magneesium aitavad säilitada normaalset psühholoogilist funktsiooni. Närvisüsteemi normaalne funktsioon ja elektrolüütide tasakaal on oluline kogu kehale, aga ka kuulmisorganite funktsioonile. Samuti on oluline mitmekesine, tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Tone on revolutsiooniline New Nordic toode, mis pole siiani populaarsust kaotanud!

 

Frutin® (1992)

Frutin oli esimene innovatiivne New Nordic toode, mida lojaalsed tarbijad paljude aastate jooksul on väga hinnanud.  Frutin on toidulisand, mis on valmistatud tsitruskiududest (pektiin), kaltsiumi- ja magneesiumkarbonaatidest (dolomiit), niatsiinist. Selles sisalduv niatsiin aitab säilitada limaskestade normaalset seisundit ning kaltsium toetab seedeensüümide normaalset aktiivsust. Samuti on oluline mitmekesine, tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Frutin ei vähenda mao happesust, mis on vajalik ensüümide aktiivsuseks maos ja normaalseks seedimiseks vaid kui näritud tabletid puutuvad kokku maohappega ja segunevad sellega, siis moodustub mao ülaosas õrn vahukiht. See takistab maohappe tungimist söögitorusse ja ebameeldiva kõrvetustunde tekkimist.

Toidulisand

 

Hair Volume™ – õunaekstraktiga preparaat, mis soodustab juuste kasvu (2011)

Selleks, et tunda rõõmu ilusatest, kohevatest, tervetest juustest on vaja neid ka korralikult toita, see tähendab et organism peab saama ka juustele vajalikke toitaineid. Hair Volume sisaldab bioloogiliselt aktiivsete toitainete kombinatsiooni, mis toidavad juukse folliikuleid. Tabletid on valmistatud ränirikkast põldosja ekstraktist, hirsiekstraktidest, aminohapetest L-tsüsteiin ja L-metioniin, vask, biotiin, tsink, samuti õunaekstraktist, mis sisaldab bioloogiliselt aktiivset ainet protsüanidiini B-2. Tsink ja biotiin aitavad säilitada juuste normaalset seisundit. Põldosja ekstrakt on looduslik räni allikas. Aminohape L-tsüsteiin on osa juuste keratiinist. Tuhanded tarbijad enam kui 30 riigist üle maailma kasutavad Hair Volume toodet ja on sellega väga rahul. Oluline on ka mitmekesine, tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.

 

Melissa Dream ™ - rahulik uni (2007)

See on teaduspõhine ravimtaimede retsept, mis on loodud selleks, et aidata teil normaalselt magada ja hommikul värskena ärgata. Sisaldab kummeli-, sidrunmelissi ekstrakte, L-teaniini, magneesiumi ja B-vitamiine. Sidrunmeliss rahustab ja aitab säilitada normaalset und. Magneesium, niatsiin ja vitamiinid B6, B12 aitavad hoida normaalset psühholoogilist seisundit ja toetavad närvisüsteemi talitlust ning vähendavad väsimustunnet. Samuti on oluline mitmekesine, tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis

 

Skin Care ™ Collagen - kollageen nahale (2012)

20.eluaastates hakkab naha elastsusele vajalik kollageeni süntees nõrgenema. Skin Care Collagen Filleri tablettide koostises on merelise päritoluga kollageeni, standardiseeritud granaatõuna ja tomati ekstrakti, musta pipra ekstrakti, astaksantiini (merevetikatest) ja C-vitamiini. Skin Care Collagen Filleri tablettides olevad toitained satuvad vereringe kaudu erinevatesse nahakihtidesse ja toidavad neid. Oluline on mitmekesine, tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.

Copyright © 2020 UAB New Nordic