Apple Cider™ Mega Strenght

  • Ainevahetuse soodustamiseks
  • Õunasiidräädikas
  • Hariliku artišoki ja hariliku võilille ekstrakt
  • 30 tabletti
  • Toidulisand
 
 
 
Hind

18,78 €

Pilt
Pilt

Apple Cider™ Mega Strenght

Apple CiderMega Strength sisaldab õunasiidri äädikat, kroomi, artišoki- ja võilille ekstrakti. Kroom aitab säilitada normaalset makrotoitainete ainevahetust ja normaalset glükoosi kontsentratsiooni veres.

Artišokiekstrakt aitab suurendada maomahla eritumist, mis on vajalik rasvade lagundamiseks ja ainevahetuseks ning toksiinide väljutamiseks organismist. Võililleekstrakt soodustab kusesüsteemi toimimist. Loomulikult on olulised ka mitmekesine ja tasakaalustatud toitumine ning tervislikud eluviisid.

Pilt

ANNUSTAMINE


1 tablett päevas hommikusöögi ajal koos klaasi veega. Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

Pilt

ÕUNAÄÄDIKAS (Malus domestica Borkh.)

Õunasiidri äädikas on valmistatud eriti hoolikalt valitud õuntest. Õunad purustatakse ja saadud värske õunamahl kääritatakse lisades "emaäädikat" - äädikhappebakterit. Saadud õunasiidri äädikat külmkuivatatakse (lüofiliseeritakse) kuni peene pulbri saamiseni, mis ongi uute Nordic Apple Cider™ Mega Strenght tablettide tootmise aluseks. See on meie kvaliteedi garantii, mis võimaldab säilitada suurepäraseid looduslikke koostisosi.

 

VÕILILL  (Taraxacum officinale Web.)

Võilill on väga levinud ja kõigile hästi teada. Ehkki enamik meist peab võilille umbrohuks, on sellel palju kasulikke omadusi.

 

HARILIK ARTIŠOK (Cynara scolymus L.)

Artišokil on kare vars ja suured lehed, sarnased mitmeaastastele ohakatele. Artišok on mitmeaastane taim, mida Vahemere piirkonnas on kasutatud enam kui 2000 aastat. Nende tablettide valmistamiseks kasutatakse taime kuivatatud lehtedest saadud ekstrakti.

 

SUURUSED

Pilt

30 tabletidWrite Your Own Review

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Arvustatav toode:Apple Cider™ Mega Strenght
Sinu hinnang

TOIMEAINE:

1 tablet

% NRV*

Õunaäädika pulber

1000 mg

-

Hariliku artišoki (Cynara scolymus L.) lehtede ekst. 30:1

70 mg

-

Hariliku võilille (Taraxacum officinale Web.) ekst. 5:1

70 mg

-

Kroom

125 µg

313

*NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel.

 

ANNUSTAMINE
1 tablett päevas hommikusöögi ajal koos klaasi veega.

 

KOOSTISOSAD

Õunaäädika pulber, mahuained (mikrokristalne tselluloos, võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos), hariliku artišoki (Cynara scolymus L.) lehtede ekst., hariliku võilille (Taraxacum officinale Web.) ekst., glasuurained (rasvhapete magneesiumisoolad, hüdroksüpropüülmetüültselluloos), paakumisvastased ained (ränidioksiid), kroompikolinaat,

TOOTJA: New Nordic Healthbrands AB, Postfack 37, Hyllie Boulevard 34, S-215 32 Malmö, Rootsi.

EE: UAB New Nordic, www.newnordic.ee, tel. +372 684 3838.

Toidulisand • 30 tabletti • Netokogus: 45 g

 

Copyright © 2020 UAB New Nordic