Hair Gro™

  • Juuksekasvule
  • Õunaekstrakt, räni, biotiin
  • Tokotrienoolid
  • 60 kapslit
  • Toidulisand
  • Parim enne märgitud kuu lõppu: 01.01.2025
 
Hind

24,22 €
Tavahind: 44,04 €

Pilt
Pilt

Hair Gro™ - normaalseks juuste kasvuks

Koostises on palmiõli, põldosja- ja hirsiekstrakte, biotiini, tsinki, samuti õunaekstrakti, mis sisaldab juuste loomulikku kasvu stimuleerivat faktorit nimega protsüanidiin B-2. Õlipalmi viljade ekstrakt sisaldab 30% tokotrienoole, mis kuuluvad E-vitamiinide perekonda ja on väga tähtsad juuste kasvule. Tsink ja biotiin on vajalikud juuste kasvu kiirendamiseks ja nende suurepärase seisundi toetamiseks. Looduslikult põldosjaekstraktis sisalduv räni on vajalik, et juuksed oleksid ilusad ja tugevad.

Hair Gro™ kapslites olevad ained toidavad peanahka ja karvanääpse (juuri) ning stimuleerivad olemasolevate ja uute juuste kasvu. Tähtis on ka tervislik eluviis, eelkõige mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine.

Pilt

ANNUSTAMINE

Võtta2 kapslit päevas koos söögiga. Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

Pilt

Harilik hirss (Panicum miliaceum L.)
Harilik hirss on Hiinas kasvav gluteenivaba teravili. Tegemist on üheaastase taimega, mis kasvab kuni 120 cm kõrguseks. Hirss on laialdaselt kasutatav teravili terves maailmas.

Aed-õunapuu (Malus domestica Borkh.)
Selles tabletis kasutatav õunaekstrakt sisaldab rikkalikult looduslikku kasvufaktorit protsüanidiini B2. Õunad korjatakse, kuivatatakse ja ekstraheeritakse, püüdes säilitada võimalikult palju neis sisalduvaid väärtuslikke aineid. Sellega tagatakse stabiilne ja kvaliteetne toode.

ÕLIPALMI VILJAD (Elaeis guineensis L.)
Õlipalmi viljade ekstrakt sisaldab E-vitamiini perekonda kuuluvaid tokotrienoole, mis on vajalikud juust kasvule.


SUURUSED

Pilt

60 kapslit

 

Write Your Own Review

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Arvustatav toode:Hair Gro™
Sinu hinnang

TOIMEAINE  2 kapslit  % NRV*
Õuna (Malus domestica Borkh.) ekstr. 5:1 300 mg -
Hirsi (Panicum miliaceum L.) seemne ekstr. 5:1 250 mg -
Põldosja (Equisetum arvense L.) ekstr. (7% räni) 221 mg (15 mg räni) -
Õlipalmi (Elaeis guineensis L.) viljade ekstr. (28 % tokotrienoolid) 356 mg (101 mg tokotrienoolid) -
L-metioniin 50 mg -
Tsink 10 mg 100
Biotiin 475 µg 950
*NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel. 475 µg 950 %


ANNUSTAMINE
Võtta2 kapslit päevas koos söögiga.

Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

KOOSTISOSAD
Õlipalmi (Elaeis guineensis L.) viljade ekstrakt, õuna (Malus domestica Borkh.) ekstrakt, hirsi (Panicum miliaceum L.) seemne ekstrakt, paksendaja (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), põldosja (Equisetum arvense L.) ekstr., L-metioniin, paakumisvastased ained (mikrokristalne tselluloos, ränidioksiid), tsinkoksiid, stabilisaator (magneesiumstearaat), D-biotiin.

TOOTJA
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Rootsi.

Toidulisand • 60 kapslit • Netokogus: 44,58 g

Copyright © 2020 UAB New Nordic