Hair Volume™ GUMMIES

  • Juuste kasv ja volüüm
  • 60 kummikommi
  • Toidulisand
 
Hind

15,82 €
Tavahind: 26,36 €

Pilt
Pilt

HAIR VOLUME GUMMIES

New Nordic on toonud uudistootena turule populaarsed Hair Volume’i juuksehooldusvitamiinid kummikommidena, mis on mõeldud neile, kellel on ebamugav tablette neelata.

Need hõrgutavad ja maitsvad kummikommid aitavad muuta teie juuksed tugevamaks, tervemaks ja paksemaks. Õunamaitselised kommid on ainus toode turul, mis sisaldab unikaalsete looduslike koostisainete segu ilma kunstlike värvaineteta. Õunaekstraktis sisalduv protsüanidiin B2 ning hirsi- ja põldosjaekstrakt aitavad kaasa juuste kasvule ning on tuntud oma omaduse poolest tugevdada juukseid seestpoolt.

Kummikommid sisaldavad lisaks biotiini ja tsinki, mis toidavad peanahka ja karvanääpse, aidates tugevdada nii juukseid, nahka kui ka küüsi. Kummikommid on eriti sobivad ja soovitatavad inimestele, kellel on raske tablette neelata. Toidulisand Hair Volume Gummies on saadaval magusate kummikommidena, mis tähendab, et saate muuta oma juuksed kaunimaks mõnusalt maiustades.

Pilt

ANNUSTAMINE

Näri 2 kummikommi päevas koos söögiga. Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

Pilt

Aed-õunapuu (Malus domestica Borkh.)
Selles tabletis kasutatav õunaekstrakt sisaldab rikkalikult looduslikku kasvufaktorit protsüanidiini B2. Õunad korjatakse, kuivatatakse ja ekstraheeritakse, püüdes säilitada võimalikult palju neis sisalduvaid väärtuslikke aineid. Sellega tagatakse stabiilne ja kvaliteetne toode.

Harilik hirss (Panicum miliaceum L.)
Harilik hirss on Hiinas kasvav gluteenivaba teravili. Tegemist on üheaastase taimega, mis kasvab kuni 120 cm kõrguseks. Hirss on laialdaselt kasutatav teravili terves maailmas.

Põldosi (Equisetum arvense L.)
Osi on üks enam silikooni sisaldavaid taimi maailmas. Seda nimetatakse ka elavaks fossiiliks, mis paljuneb eoste, mitte seemnete abil. Selle taime paljunemisviis tagab liigile ellujäämise ka väga rasketes tingimustes ja pika aja vältel.

SUURUSED

Pilt

60 kummikommi

Write Your Own Review

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Arvustatav toode:Hair Volume™ GUMMIES
Sinu hinnang

TOIMEAINE  2 kommi
% NRV* 
Õuna (Malus domestica Borkh.) 
ekstraakt 5:1
150 mg -
Hirsi (Panicum miliaceum L.) 
seemne ekstraakt 5:1
125 mg -
Põldosja (Equisetum arvense L.) 
ekstraakt (7 % räni)
100 mg (7 mg räni) -
Tsink 2,5 mg 25
Biotiin  475 µg 950

*NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel.

   


ANNUSTAMINE

Näri 2 kummikommi päevas koos söögiga.

Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

KOOSTISOSAD
Glukoosisiirup, suhkur, veiseželatiin, vesi, õuna (Malus domestica Borkh.) ekstrakt, õunamahla kontsentraat, hirsi (Panicum miliaceum L.) seemne ekstrakt , põldosja (Equisetum arvense L.) ekstrakt , happesuse regulaator (sidrunhape), paksendaja (agar), naturaalne õunaaroom, mahla kontsentraat (redis), tsinktsitraat, biotiin.

TOOTJA
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Rootsi.

Toidulisand • 60 kummikommi Netokogus: 210 g

Copyright © 2020 UAB New Nordic