Sugar Cut™ GUMMIES

  • Normaalse veresuhkru taseme hoidmiseks
  • Kroomiga
  • Ilma suhkruta
  • 60kummikommi
  • Toidulisand koos magusainetega
 
 
 
 
Hind

23,58 €

Pilt

Normaalse veresuhkru taseme hoidmiseks

Sugar CutGUMMIES on suhkruvabad kummikommid, sobivad ka veganitele. Sisaldavad valge mooruspuu lehtede ekstrakti ja kroomi.

Kroom aitab hoida normaalset vere glükoosi taset.

ANNUSTAMINE

2 kummikommi 20 minutit enne sööki, 3 korda päevas enne peamisi söögikordi. Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Liigne tarbimine võib mõjuda lahtistavalt. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi, vaid täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Pilt
Pilt

Valge mooruspuu (Morus alba L.)
Neis tablettides kasutatavat mooruspuuekstrakti saadakse valge mooruspuu kõige ülemistest lehtedest. Lehed kuivatatakse ja ekstraheeritakse, et väärtuslikud koostisained paremini säiliks.

SUURUSED

Pilt

60 kummikommi

Write Your Own Review

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Arvustatav toode:Sugar Cut™ GUMMIES
Sinu hinnang

TOIMEAINE

6 kommi

% NRV*

Mooruspuu (Morus alba L.) lehtede ekstr.

756 mg

-

Kroom

40 µg

100

*NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel. 

 

ANNUSTAMINE
2 kummikommi 20 minutit enne sööki, 3 korda päevas enne peamisi söögikordi. Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Liigne tarbimine võib mõjuda lahtistavalt. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi, vaid täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida lastele kättesaamatus kohas.metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

KOOSTISOSAD
Magusained (maltitoolisiirup, erütritool), tardaine (pektiin), mooruspuu (Morus alba L.) lehtede ekstrakt, happesuse regulaatorid (sidrunhape, naatriumtsitraat), looduslikud maitseained (greip, apelsin), musta porgandimahla kontsentraat, kroomiga rikastatud pärm.

TOOTJA
New Nordic Healthbrands AB, Hyllie Boulevard 34, S-215 32 Malmö, Rootsi

60 kummikommi • Toidulisand koos magusainetega

Copyright © 2020 UAB New Nordic