Apple Cider™ N120

  • Rasvade ainevahetusele
  • Õunasiidräädikas
  • Hariliku artišoki ja hariliku võilille
  • 120 tabletti
  • Toidulisand
 
Hind

29,73 €

Pilt
Pilt

APPLE CIDER™ 600

Skandinaavia firma New Nordic toidulisand Apple Cider600 on valmistatud õunaäädikast, artišoki- ja võililleekstraktist.

Artišokiekstrakt aitab suurendada maomahla eritumist, mis on vajalik rasvade lagundamiseks ja ainevahetuseks ning toksiinide väljutamiseks organismist. Võililleekstrakt soodustab kusesüsteemi toimimist.

Loomulikult on olulised ka mitmekesine ja tasakaalustatud toitumine ning tervislikud eluviisid.

Pilt

ANNUSTAMINE

2–3 tabletti päevas hommikusöögi ajal koos klaasi veega. Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

Pilt

ÕUNAÄÄDIKAS (Malus domestica Borkh.)
Õunasiidri äädikas on valmistatud eriti hoolikalt valitud õuntest. Õunad purustatakse ja saadud värske õunamahl kääritatakse lisades "emaäädikat" - äädikhappebakterit. Saadud õunasiidri äädikat külmkuivatatakse (lüofiliseeritakse) kuni peene pulbri saamiseni, mis ongi uute Nordic Apple Cider ™ 600 tablettide tootmise aluseks. See on meie kvaliteedi garantii, mis võimaldab säilitada suurepäraseid looduslikke koostisosi.

.

VÕILILL  (Taraxacum officinale Web.)
Võilill on väga levinud ja kõigile hästi teada. Ehkki enamik meist peab võilille umbrohuks, on sellel palju kasulikke omadusi.

HARILIK ARTIŠOK (Cynara scolymus L.)
Artišokil on kare vars ja suured lehed, sarnased mitmeaastastele ohakatele. Artišok on mitmeaastane taim, mida Vahemere piirkonnas on kasutatud enam kui 2000 aastat. Nende tablettide valmistamiseks kasutatakse taime kuivatatud lehtedest saadud ekstrakti.

SUURUSED

Write Your Own Review

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Arvustatav toode:Apple Cider™ N120
Sinu hinnang

TOIMEAINE 2 tabletti  3 tabletti
Õunaäädika pulber 1200 mg 1800 mg
Hariliku artišoki (Cynara scolymus L.) lehtede ekst. 30:1 140 mg 210 mg
Hariliku võilille (Taraxacum officinale Web.) ekstrakt 5:1 140 mg 210 mg
Koliin 82,5 mg 123,75 mg

 

ANNUSTAMINE
2–3 tabletti päevas hommikusöögi ajal koos klaasi veega.

Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

KOOSTISOSAD
Õunaäädika pulber, koliinhüdrotartraat, täiteained (mikrokristalne tselluloos, võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos, dikaltsiumfosfaat), hariliku artišoki (Cynara scolymus L.) lehtede ekst., hariliku võilille (Taraxacum officinale Web.) ekst., glasuuri ained (magneesiumstearaat, hüdroksüpropüülmetüültselluloos, kummiaraabik, glütserool, talk), paakumisvastased ained (ränidioksiid).

TOOTJA
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Rootsi.

Toidulisand • 60 tabletti • Neto masa: 57,6 g.

Copyright © 2020 UAB New Nordic