Skin Care™ Pigment Clear

  • Normaalse nahatooni jaoks
  • Ainult 2 tabletti päevas 
  • 60 tabletti
  • Toidulisand
Hind

22,32 €

Pilt
Pilt

NAHA PIGMENTATSIOON

Skin Care ™ Pigment Clear tabletid sisaldavad naharakkude jaoks pigmendi tootmiseks vajalikke toitaineid. Skin Care ™ Pigment Clear on valmistatud India karusmarjaekstraktist ja granaatõuna puuviljaekstraktist ning antioksüdandist astaksantiinist. See sisaldab ka vaske ja C-vitamiini. Vask aitab kaasa naha normaalsele pigmentatsioonile. Vitamiin C aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele naha normaalseks talitluseks ja aitab kaitsta naharakke oksüdatiivse stressi eest.

Pilt

ANNUSTAMINE
2 tabletti päevas söögikorra ajal. Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni +25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

Pilt

INDIA KARUSMARI (Emblica officinalis)
India karusmari kuulub perekonda Euphorbiaceae. See roheline vili valmib sügisel India mandri märgades, metsastunud ja mägistes piirkondades.

Harilik granaadipuu (Punica granatum L.)
Harilik granaadipuu on pärit Himaalaja mäestiku lääneosast. Granaatõun sisaldab rikkalikult looduslikke koostisaineid, mille hulka kuulub ka ellaaghape. Toidulisandis kasutatavad granaatõunad on hoolikalt valitud, kuivatatud ja ekstraheeritud viisil, mis tagab väärtuslike taimsete koostisosade säilimise.


Vetikad (Haematococcus pluvialis Flotou.)
Vetikad sisaldavad antioksüdanti astaksantiini, mis moodustub stressivastase kaitsereaktsiooni käigus, näiteks päikesevalguse kätte sattudes.

SUURUSED

Pilt

60 tabletid

Write Your Own Review

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Arvustatav toode:Skin Care™ Pigment Clear
Sinu hinnang

 

TOIMEAINE

2 tabletti

% NRV*

India karusmarja (Emblica officinalis Gaerth.) ekstr. 5:1

200 mg

-

Granaatõuna (Punica granatum L.) ekstr. (40 % ellaghapet)

200 mg (80 mg ellaghapet)

-

Vetikaekstrakt (Haematococcus pluvialis Flotou.) ekstr. (2 % astaksantiini)

60 mg (1,2 mg astaksantiini)

-

Viinamarjaseemne (Vitis Vinifera L.) ekstr. 40 % OPC*

40 mg (16 mg OPC)

-

Musta pipra (Piper nigrum L.) ekstr. (40 % piperiini)

4 mg (1,6 mg piperiini)

-

Niatsiin

16 mg NE

100

Vitamiin C

40 mg

50

Vask

400 µg

40

Tsink

8 mg

80

*NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel. OPC* – oligomeersed proantotsüanidiinid

ANNUSTAMINE
2 tabletti päevas söögikorra ajal. Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni +25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

KOOSTISOSAD
Paakumisvastased ained (mikrokristalne tselluloos, ristseotud naatriumkarboksümetüültselluloos), India karusmarja ekstrakt (Emblica officinalis Gaerth.), Granaatõuna ekstrakt (Punica granatum L.), merevetikaekstrakt (Haematococcus pluvialis Flotow), L-askorbiinhape, viinamarjaseeme ekstrakt (Vitis vinifera L.), tsinksulfaat, niatsiin, katteained (hüdroksüpropüülmetüültselluloos, rasvhapete magneesiumisoolad, glütserool), paakumisvastane aine (ränidioksiid), musta pipra ekstrakt (Piper nigrum L.), vasksulfaat.

Toidulisand • 60 tabletti • Netokogus: 25,80 g.

TOOTJA
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3, S-211 43 Mälmo, Rootsi.
EE: UAB New Nordic, www.newnordic.ee, tel. +372 684 3838.

Partii nr. / Parim enne märgitud kuupäeva lõppu:  vaata karbi põhjalt.

Copyright © 2020 UAB New Nordic