Hair Volume™ Post Menopause

 

  • Juustele ja küüntele
  • Vitamiin B6 aitab reguleerida hormoonide aktiivsust
  • Õunaekstraktiga
  • 90 tabletti
  • Toidulisand
 
 
Hind

44,94 €
Tavahind: 74,90 €

Pilt

Hair Volume™ Post Menopause

Hair VolumePost Menopause tabletid sisaldavad bioloogiliselt aktiivsete toimeainete kombinatsiooni, mis toidavad juuksefolliikuleid ja peanahka. Tablettide valmistamisel kasutatakse hoolikalt valitud ja ainulaadseid Annurca õunu. Need õunad on eriti rikkad protsüanidiin B-2 poolest, mis toidab juukse karvanääpsu rakke.

Teatud vanuses hormoonide aktiivsus hakkab muutuma, see omakorda võib mõjutada ka juuste seisundit - juuksed muutuvad hapraks, hõredaks ja kaotavad läike. Hair VolumePost Menopause sisaldab samu koostisosi, mis originaal Hair Volume™ koos B-vitamiinide ja merimännikoore ekstraktiga. B6-vitamiin aitab reguleerida hormoonide aktiivsust. Tsink ja eriti suures koguses biotiin aitab säilitada juuste normaalset seisundit.

 

Teadusuuringutega kinnitatud juuksevitamiinid

Uuring kinnitas Hair Volume™ tablettide toimet. Mõju oli märgatav juba peale 4 kuulist kasutamist – juuksed olid muutunud paksemaks. 9 naist 10-st olid Hair Volume™ tootega rahul. Nad tundsid, et juuksed olid muutunud paksemaks, tugevamaks ja läikivamaks.

ANNUSTAMINE
Võtta 1 tablett päevas koos söögiga.
Kui tabletti on raske neelata, saab selle jagada kaheks osaks. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 18-aastastele lastele. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Pilt
Pilt

MIKS ÕUNAD JUUSTELE HEAD ON?

Juba iidsetest aegadest on inimesed teadnud, et õunad on väga väärtuslikud puuviljad. Need pole mitte ainult maitsvad, vaid ka kasulikud. Hair Volume™ toodete puhul kasutatakse hoolikalt valitud ja ainulaadseid Annurca õunu. Need õunad sisaldavad eriti suurel määral protsüanidiin B-2, mis toidab juukse karvanääpsu rakke.

Write Your Own Review

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Arvustatav toode:Hair Volume™ Post Menopause
Sinu hinnang

TOIMEAINE

1 tablett

% NRV*

Õuna (Malus domestica Borkh.) ekstr. 5:1

300 mg

 

Hirsi (Panicum miliaceum L.) seemne ekstr. 5:1

250 mg

 

Põldosja (Equisetum arvense L.) ekstr. (7% räni)

200 mg (14 mg räni)

 

Prantsuse merimänni (Pinus pinaster Aiton) koore ekstr. (40% OPC**)

100 mg (40 mg OPC**)

 

L-tsüsteiin

60 mg

 

L-metioniin

50 mg

 

Pantoteenhape

30 mg

500

Vitamiin B6

5 mg

357

Foolhape

200 µg

100

Vitamiin B12

250 µg

10 000

Biotiin

3 000 µg

6 000

Tsink

8 mg

80

Vask

0,4 mg

40

*NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel. OPC** – oligomeerne proantotsüanidiin.

 

ANNUSTAMINE
Võtta 1 tablett päevas koos söögiga. Kui tabletti on raske neelata, saab selle jagada kaheks osaks. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 18-aastastele lastele. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

 

KOOSTISOSAD
Mahuained (mikrokristalne tselluloos, võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos), õuna (Malus domestica Borkh.) ekstrakt, hirsi (Panicum miliaceum L.) seemne ekstrakt, põldosja (Equisetum arvense L.) ekstrakt, prantsuse merimänni (Pinus pinaster Aiton) koore ekstrakt, L-tsüsteiin hüdrokloriid, L-metioniin, kaltsium-D-pantotenaat, glasuurained (hüdroksüpropüülmetüültselluloos, rasvhappe magneesiumisool, glütserool), metüülkobalamiin, tsinkmalaat, püridoksiinvesinikkloriid, D-biotiin, vasksulfaat, paakumisvastase aine (ränidioksiid), pteroüülmonoglutamiinhape.

 

TOOTJA
New Nordic Healthbrands AB, Postfack 37, Hyllie Boulevard 34, S-215 32 Malmö, Rootsi.

EE: UAB New Nordic, www.newnordic.ee, tel. +372 684 3838.

Toidulisand • 90 tabletti • Neto masa: 131,9 g.

Copyright © 2020 UAB New Nordic