Skin Care™ Perfect Tan

  • Naha pigmentatsiooni parandamiseks
  • 60 tabletti
  • Toidulisand
 

Hind

19,49 €

Pilt
Pilt

Skin Care Perfect Tan
Jumekas nahk tundub ilusam, säravam, tervem ja atraktiivsem

Värskeimate tarbijaküsitluste tulemused näitavad, et päevitunud nahka peetakse palju atraktiivsemaks kui lumivalget ja kahvatut. Peeglisse vaadates tundub jumekamatele inimestele, et nad näevad ilusamad välja ning see tõstab nende enesekindlust. Arvatakse ka, et päevitunud nahk on selge märk heast tervisest.

Päevitus tekib päikese käes viibimise tulemusena. Naha melonotsüüdirakud toodavad nahale värvi andvat pigmenti melaniini, mis toimib päikesekiirte ­ filtrina ning aitab kaitsta nahka põletuse ja kahjulike UV-kiirte eest. Kuid kauni päevituse saamiseks ei piisa vaid päikesekiirtest – organism vajab ka toitaineid melaniini sünteesiks. Põhjamaades elavad inimesed on enamasti küllaltki heleda nahaga ja seetõttu on üsna loogiline, et Skin Care™ Perfect Tani tabletid on loodud just Rootsis. Skin Care Perfect Tani tabletid sisaldavad kauni päevituse saavutamiseks vajalikke aineid.

Pilt

ANNUSTAMINE
Võtta 2 tabletti päevas koos toiduga. Et saavutada optimaalset toimet, on soovitatav alustada tablettide võtmist neli nädalat enne päevitushooaega, tarvitada päevitamise perioodil ja jätkata peale päevitamise perioodi kuu aja jooksul.

Skin Care Perfect Tan ei asenda päikese kaitset. Alati tuleb kasutada päikesekaitse vahendeid (SPF), mis sobivad teie nahatüübile ning olla ettevaatlik päikese käes olles, eriti kella 11.00 ja 15.00 vahel. Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toode ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand ei asendada mitmekülgset toitumist. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ja tervislikku elustiili. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

Pilt

SUURUSED

Pilt

60 tabletti

Write Your Own Review

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Arvustatav toode:Skin Care™ Perfect Tan
Sinu hinnang

TOIMEAINE 2 tabletti % NRV*
Kappari ekstrakt (Capparis spinosa L) 10:1 200 mg
Pomelo ekstrakt (Citrus grandis L.) (40 % naringeniini) 160 mg (64 mg naringeniini)
Mandariini ekstrakt (Citrus reticulata Blanco) (40 % hesperitiini) 80 mg (32 mg heperitiini)
Musta pipra ekstrakt (Piper nigrum L.) (40 % piperiini) 40 mg (16 mg piperiini)
Mandariini õli (Citrus reticulata Blanco) 6 mg
Vitamin C 60 mg 75
Vask 1000 μg 100

*NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel.

   


ANNUSTAMINE
Võtta 2 tabletti päevas koos toiduga. Et saavutada optimaalset toimet, on soovitatav alustada tablettide võtmist neli nädalat enne päevitushooaega, tarvitada päevitamise perioodil ja jätkata peale päevitamise perioodi kuu aja jooksul. 

Skin Care Perfect Tan ei asenda päikese kaitset. Alati tuleb kasutada päikesekaitse vahendeid (SPF), mis sobivad teie nahatüübile ning olla ettevaatlik päikese käes olles, eriti kella 11.00 ja 15.00 vahel. Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toode ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand ei asendada mitmekülgset toitumist. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ja tervislikku elustiili. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

KOOSTISOSAD
Paakumisvastased ained (mikrokristalne tselluloos, ränidioksiid, talk), kappari ekstrakt (Capparis spinosa L.), pomelo ekstrakt (Citrus grandis L.), mandariini ekstrakt (Citrus reticulata Blanco.), L-askorbiinhape, musta pipra ekstrakt (Piper nigrum L.), tardaine (dikaltsiumfosfaat), stabilisaatorid (võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos, magneesiumstearaat), paksendaja (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), mandariini õli (Citrus reticulata Blanco), värvained (peedipunane, riboflaviin), vasksulfaat.

TOOTJA
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Rootsi.

Toidulisand • 60 tabletti • Netokogus: 27,4 g

Copyright © 2020 UAB New Nordic