Green Oil™

  • Taimse päritoluga oomega -3, -6 ja -9

  • Külmpressitud taimse õli kapslid kogu perele

  • Sisaldab E-vitamiin

  • 60 / 120 kapslit
  • Toidulisand
Hind

15,81 €
Tavahind: 15,81 €

Pilt
Pilt

GREEN OIL

Green Oil on taimne looduslike rasvhapete kombinatsioon, mida saadakse lina-, rapsi- ja  kuningakepiseemnetest. Green Oili kapslid on toodetud taimse tooraine külmpressimise meetodil, tänu sellele on kõik bioloogiliselt aktiivsed ained säilinud. Preparaadi koostisesse kuuluvad organismile vajalikud asendamatud oomega-3-, -6- ja -9-rasvhapped. Green Oili kapsleid võivad tarvitada ka taimetoitlased. Green Oil on hästi tasakaalustatud oomega-3-, -6- ja -9-rasvhapete kombinatsioon kogu perele. Green Oili kapslitel puudub kalamaitse ja -lõhn!

 

 

 

Pilt

ANNUSTAMINE

Täiskasvanud ja lapsed alates 11 eluaastast võtta 2-4 kapslit päevas koos toiduga. Lapsed vanuses 1-10 aastat võtta kaks kapslit päevas koos toiduga. Kapsli sisu võib pigistada rinnapiima, mahla või toidu sisse. Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 1-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.


Pilt

SUURUSED

Pilt

60 kapslit

Pilt

120 kapslit

Write Your Own Review

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Arvustatav toode:Green Oil™
Sinu hinnang

TOIMEAINE 2 kapslit % NRV* 4 kapslit % NRV*
Linaseemneõli (Linum usitatissimum L.) 750,9 mg - 1501,8 mg -
Kaheaastase kuningakepi õli (Oenothera biennis L.) 208 mg - 416 mg -
Rapsiseemneõli (Brassica napus L.) 58 mg - 116 mg -
   - Nendes õlides sisaldub:        
      ALFA-linoleenhape (oomega-3) 438 mg 875 mg
      Oomega 6 276 mg 552 mg
      Oomega 9 194 mg 388 mg
E-vitamiin 5 mg α-TE 42 10 mg α-TE 84

*NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel.

       


ANNUSTAMINE
Täiskasvanud ja lapsed alates 11 eluaastast võtta 2-4 kapslit päevas koos toiduga. Lapsed vanuses 1-10 aastat võtta kaks kapslit päevas koos toiduga. Kapsli sisu võib pigistada rinnapiima, mahla või toidu sisse. 

Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 1-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

KOOSTISOSAD
Linaseemneõli (Linum usitatissimum L.), kaheaastase kuningakepi õli (Oenothera biennis L.), glütserool (niiskuse säilitaja), modifitseeritud maisitärklis (paksendaja), karrageen (želeeriv aine), rapsiseemneõli (Brassica napus L.), D-alfa-tokoferool, naatriumkarbonaat (happesuse regulaator).

TOOTJA
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Rootsi.


Toidulisand
 • 6
0 kapslit • Netokogus: 42,3 g 
Toidulisand • 120 kapsli • Netokogus: 84,6 g 

Copyright © 2020 UAB New Nordic