Multivitamin™ for women

  • Skandinaavia multivitamiinid naistele
  • 90 tabletti
  • Toidulisand

 

Hind

13,42 €
Tavahind: 17,89 €

Pilt

MULTIVITAMIN for WOMAN

Skandinaavia multivitamiini tabletid on mõeldud nii noorematele kui ka veidi eakamatele naistele, kes tahavad säilitada ilusaid juukseid, nahka, küüsi, tugevat  immuunsust, energiat, samuti aju- ja nägemisfunktsioone. Tablette toodetakse Taanis.

Ilu – juuksed, nahk, küüned. Vitamiin A, riboflaviin (vitamiin B2), niatsiin (vitamiin B3), biotiin ja tsink aitavad säilitada naha normaalset seisundit. Vitamiin C aitab toetada kollageeni moodustumist, mis on vajalik naha normaalseks funktsioneerimiseks. Biotiin, seleen ja tsink aitavad tagada terveid juukseid. Tsink aitab säilitada küünte head seisundit. Vask hoiab juuste ja naha normaalset pigmentatsiooni. 

Energia, vastupidavus, elujõulisus. Riboflaviin, niatsiin, pantoteenhape, vitamiinid B6, B12, C ja magneesium tagavad normaalse ainevahetuse ja aitavad vähendada väsimust.

Immuunsüsteem. Vitamiin A, D, C, B6, B12, foolhape, raud, vask, tsink ja seleen toetavad immuunsüsteemi normaalset tegevust. 

Silmad ja nägemine. Vitamiin A, riboflaviin ja tsink aitavad säilitada normaalset nägemist.

Mälu ja ajutegevus. Tsink aitab toetada kognitiivseid funktsiooni ja pantoteenhape toetab normaalset makrotoitainete ainevahetust.  

Ainevahetus. Biotiin ja kroom aitavad hoida normaalset makroainete ainevahetust. Vitamiin B6 soodustab valkude ja glükogeeni normaalset ainevahetust. Tsink aitab säilitada süsivesikute normaalse ainevahetuse. Olulised on ka mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ja tervislikud eluviisid.

Pilt

ANNUSTAMINE

Võtta kaks tabletti päevas söögi ajal. Mitte ületada soovituslikku ööpäevast doosi. Toidulisandit ei tohi kasutada toidu asemel. Toidulisand on mõeldud täiendama mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Rasedatel ja imetavatel naistel soovitame enne kasutamist konsulteerida oma arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele. Hoida temperatuuril mitte üle +25 °C, varjatud ja lastele kättesaamatus kohas.

SUURUSED

Pilt

90 tabletide

Write Your Own Review

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Arvustatav toode:Multivitamin™ for women
Sinu hinnang

TOIMEAINED  2 tabletti   % NRV*
Malpiigiaekstrakt  19,4 mg  
(Malpighia glabra L.)    
Kaltsium 500 mg 63 %
Magneesium 180 mg 48 %
Vitamiin C 60 mg 75 %
Tsink 22,6 % 226 %
Vitamiin B3 18 mg NE 113 %
Raud 14 mg 100 %
Vitamiin E 10 mg α-TE  83 %
Pantoteenhape 6 mg 100 %
Vitamiin B6 3 mg 214 %
Vitamiin B2 2,6 mg 186 %
Mangaan 2,5 mg 125 %
Vitamiin B1 22,4 mg 204 %
Vask 1000 μg 100 %
Vitamiin A 800 μg RE 100 %
Foolhape 400 μg 200 %
Biotiin 150 μg 300 %
Jood 150 μg 100 %
Molübdeen 150 μg 300 %
Vitamiin K1 70 μg 93 %
Seleen 50 μg 91 %
Kroom  25 μg 63 %
 Vitamiin D3 10 μg 200 %
 Vitamiin B12 9 μg 360 %
 *NRV - % päevasest võrdluskogusest  täiskasvanutel    

 

ANNUSTAMINE
Võtta kaks tabletti päevas söögi ajal. 

Mitte ületada soovituslikku ööpäevast doosi. Toidulisandit ei tohi kasutada toidu asemel. Toidulisand on mõeldud täiendama mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Rasedatel ja imetavatel naistel soovitame enne kasutamist konsulteerida oma arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele. Hoida temperatuuril mitte üle +25 °C, varjatud ja lastele kättesaamatus kohas.


KOOSTISOSAD
kaltsiumkarbonaat, paakumisvastased ained (mikrokristalne tselluloos, ränidioksiid), magneesiumoksiid, tsinkglükonaat*, tardaine (trikaltsiumfosfaat), L-askorbiinhape, raud(II)fumaraat*, kaaliumjodiid, stabilisaator (rasvhappe magneesiumisool), kartulitärklis, mangaanglükonaat, L-selenometioniin*, malpiigia viljade ekstrakt (Malpighia glabra L.), paksendajad (hüdroksüpropüülmetüültselluloos, naatriumkarboskümetüültselluloos) nikotiinamiid, D-alfa-tokoferoolsuktsinaat, retinüülatsetaat, tsüanokobalamiin, vaskglükonaat*, D-kaltsiumpantotenaat, kolekaltsiferool, püridoksiinhüdrokloriid, tiamiinmononitraat, kroom(III)kloriid, riboflaviin, fütomenadioon, niiskuseeemaldaja (glütserool), pteroüülmonoglutamiinhape kaltsium-L-metüülfolaat,  naatriummolübdaat, D-biotiin.
*orgaanilised ühendid

 

 

 

Copyright © 2020 UAB New Nordic