Apple Cider™ GUMMIES

  • Õunasiidriäädikas
  • Õunamaitselised kummikommi
  • Suhkuruvaba
  • 60 kummikommi
  • Toidulisand koos magusainetega
 
 
 
Hind

21,27 €

Pilt
Pilt

APPLE CIDER™ GUMMIES

Õunasiidriäädikat on kasutatud toiduvalmistamisel lõhna- ja maitseainena juba sajandeid. Teadaolevalt pärineb see Skandinaavia viikingite (normannide) poolt Briti saartele sisse toodud õunapõhisest siidrist ja siidriäädikast. Apple Cider™ kummikommid on valmistatud valitud õuntest, mis on külmpressitud. Värske õunavirre fermenteeritakse äädikaks, lisades sellele äädikhappebaktereid. Õunasiidriäädikas külmkuivatatakse peeneks pulbriks, millest saadakse tooraine uue New Nordicu toote Apple Cider™ kummikommide valmistamiseks. Selle põhjaliku protsessi tulemusena tagatakse ühtlane kvaliteet ning säilivad suurepärased looduslikud koostisosad.

Pilt

ANNUSTAMINE

Võtke kaks kummikommi päevas koos toiduga. Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Liigne tarbimine võib mõjuda lahtistavalt. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi, vaid täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

Pilt

ÕUNASIIDRIÄÄDIKAS (Malus domestica Borkh.)
Inimesed on iidsetest aegadest teadnud, et õunad on väga väärtuslikud puuviljad. Need pole mitte ainult maitsvad, vaid ka kasulikud. Õunad sisaldavad mitmesuguseid kasulikke aineid – nagu näiteks orgaanilisi happeid, vitamiine, protsüanidiini B-2.

SUURUSED

Pilt

60 kummikommi

Write Your Own Review

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Arvustatav toode:Apple Cider™ GUMMIES
Sinu hinnang

TOIMEAINE 2 kummikommi
Õunasiidriäädika pulber 400 mg


ANNUSTAMINE
Võtke kaks kummikommi päevas koos toiduga.

Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Liigne tarbimine võib mõjuda lahtistavalt. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi, vaid täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.


KOOSTISOSAD
Magusained (maltitoolisiirup, erütritool), õunasiidriäädika pulber, pektiin, happesuse regulaatorid (naatriumtsitraat, sidrunhape, õunhape), looduslik õunamaitse, värvaine (kurkumiin).


TOOTJA
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Rootsi.

Toidulisand koos magusainetega • 60 kummikommi • Netokogus: 210 g

Copyright © 2020 UAB New Nordic