Deep Breath™

  • Hingamisteedele ja immuunsüsteemile
  • 60 tabletti
  • Toidulisand
Hind

21,39 €

Pilt
Pilt

HINGAMISTEEDELE JA IMMUUNSÜSTEEMILE

Deep Breath™ koostis põhineb uusimatel teaduslikel uuringutel. 

Hingamisel toimub kopsudes hapniku ja süsinikdioksiidi vahetus. Hingamisteed on avatud tänu elastsele ja kiulisele sidekoele. Nii saavad kopsud vanast õhust, kus hapnik on ammendunud vabaneda ja teha ruumi uue värske õhu jaoks, kus on palju hapnikku. Deep Breath sisaldab musta pipart, mis aitab hingamisteed avatud hoida. C-vitamiin aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele, mis on oluline sidekoe normaalseks funktsioneerimiseks. A-, B12-, C- ja D-vitamiinid aitavad kaasa immuunsussüsteemi normaalsele toimimisele.

Pilt

ANNUSTAMINE

Võtke kaks tabletti päevas koos söögi ja klaasi veega. Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

Pilt

AED-MUSTKÖÖMEN (Nigella sativa L.)
Mustköömen on pärit Aasia edelaosast. Nii seemnetest valmistatud ekstrakt kui ka õli sisaldavad bioloogiliselt aktiivseid aineid – fütosteroole, mis aitavad alandada kehakaalu.

Jaapani villpööris (Eriobotrya japonica Lindl.)
Jaapani villpööris on Hiina keskosast pärit taim. Jaapanis on seda taime kasvatatud rohkem kui 1000 aastat oma maitsvate viljade, mida nimetatakse Nisperoks tõttu.

Harilik mürt (Myrtus communis L.)
Harilik mürt on igihaljas põõsas või väike puu, tiheda ümara kasvuvormiga, mis on pärit Vahemere piirkonnas. Taime lehed ja õied sisaldavad eeterlikku õli, ning seepärast kasutatakse seda palju ka toiduvalmistamisel ning likööride ja parfüümide tootmisel.

SUURUSED

Pilt

60 TABLETTI

Write Your Own Review

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Arvustatav toode:Deep Breath™
Sinu hinnang

TOIMEAINE 2 tabletti  % NRV*
Musta köömne (Nigella sativa L.) seemneekstrakt 5:1 400 mg -
Musta köömne õli 20 mg -
Hariliku mürdi (Myrtus communis L.) varre ja lehtede ekstrakt 12:1, lehtedes sisalduv atsüülfloroglütsinool  200 mg  -
Hariliku mürdi (Myrtus communis L.) õli, eukalüpti eeterliku 
õli põhikomponent eukalüpto
10 mg
Jaapani villpöörise (Eriobotrya japonica Lindl.) ekstrakt 10:1, 
ursoolhape
200 mg -
Musta pipra (Piper nigrum L.) ekstrakt, standarditud piperiin (40%) 20 mg -
Pomeli ekstrakt (Citrus grandis L.), standarditud naringeen (40%) 16,5 mg 
Vitamiin C  120 mg 150
Magneesium 100 mg 26
Vitamiin A 400 μg RE 50
Vitamiin B12 5 μg 200
Vitamiin D3 10 μg 200

*NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel.

 


ANNUSTAMINE

Võtke kaks tabletti päevas koos söögi ja klaasi veega.

Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

KOOSTISOSAD
Paakumisvastased ained (mikrokristalne tselluloos, kaltsiumkarbonaat, ränidioksiid), musta köömne (Nigella Sativa L.) seemneekstrakt, sigurijuure inuliinikiud, hariliku mürdi (Myrtus communis L.) ekstrakt, jaapani villpöörise (Eribotrya japonica Lindl.) ekstrakt, pomeli (Citrus grandis L.) ekstrakt, magneesiummalaat, magneesiumoksiid, L-askorbiinhape, stabilisaatorid (võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos, magneesiumstearaat), paksendaja (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), must pipra (Piper nigrumL.) ekstrakt, must köömne (Nigella Sativa L.) õli, kartulitärklis, hariliku mürdi (Myrtus communis L.) õli, tsüanokobalamiin, retinüülatsetaat, kolekaltsiferool, niiskusesäilitaja (glütserool).

TOOTJA
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Rootsi.

Toidulisand • 60 tabletti • Netokogus: 96,9 g

Copyright © 2020 UAB New Nordic