Skin Care™ Collagen Filler

  • Sile, õhuke ja elastne nahk
  • Merelist päritolu kollageen
  • Astaksantiin
  • Granaatõuna ekstrakt
  • 60 tabletti
  • Toidulisand
 
Hind

17,98 €
Tavahind: 25,68 €

Pilt
Pilt

TOIDA NAHKA

Skin CareCollagen Filler tablettide koostises on merelise päritoluga kollageeni, standardiseeritud granaatõuna ja tomati ekstrakti, musta pipra ekstrakti, astaksantiini (merevetikatest) ja C-vitamiini.

Skin CareCollagen Filler tablettides olevad toitained satuvad vereringe kaudu erinevatesse nahakihtidesse ja toidavad neid.

Pilt

ANNUSTAMINE

Võtta 2 tabletti päevas koos klaasi veega. Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele.

Pilt

Vetikad (Haematococcus pluvialis Flotou.)
Vetikad sisaldavad antioksüdanti astaksantiini, mis moodustub stressivastase kaitsereaktsiooni käigus, näiteks päikesevalguse kätte sattudes.

Harilik granaadipuu (Punica granatum L.)
Harilik granaadipuu on pärit Himaalaja mäestiku lääneosast. Granaatõun sisaldab rikkalikult looduslikke koostisaineid, mille hulka kuulub ka ellaaghape. Toidulisandis kasutatavad granaatõunad on hoolikalt valitud, kuivatatud ja ekstraheeritud viisil, mis tagab väärtuslike taimsete koostisosade säilimise.

Söödavad tomati (Lycopersicon esculentum L.)
Tomatid sisaldavad palju lükopeeni. Lükopeen on tugev antioksüdant.

SUURUSED

Pilt

60 tabletid

Write Your Own Review

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Arvustatav toode:Skin Care™ Collagen Filler
Sinu hinnang

TOIMEAINE 2 tabletti % NRV* 4 tabletti % NRV*
Kollageen (kala) 200 mg   400 mg  
Granaatõuna (Punica granatum L.) viljade ekstr. (40% ellaghapet) 134 mg   268 mg  
Magevee rohevetika (Haematococcus pluvialis Flotou.) ekstr. (2% astaksantiini) 68 mg   136 mg  
Tomati (Lycopersicum esculentum L.) viljadi ekstr. (1% lükopeeni) 60 mg   120 mg  
Nisuklii (Triticum aestivum L) ekstr. (10% keramiidi) 60 mg   120 mg  
Vitamiin C 54 mg 68 108 mg 135

*NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel.

       

 

ANNUSTAMINE
4 tabletti päevas 8 nädala jooksul, 2 tabletti hommikul ja 2 tabletti õhtul. Edaspidi võib annust vähendada kehle tabletile päevas.

Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

KOOSTISOSAD
Paakumisvastased ained (mikrokristalne tselluloos, ränidioksiid), kollageen (kala), granaatõuna ekstrakt (Punica granatum L.), vetikaekstrakt (Haematococcus pluvialis Flotou.), tomati ekstrakt (Lycopersicum esculentum L.), nisuklii ekstrakt (Triticum aestivum L.), L-askorbiinhape, stabilisaatorid (võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos, rasvhapete magneesiumisoolad), paksendaja (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), värvained (peedipunane, karamell), musta pipra ekstrakt (Piper nigrum L.), kartuli tärklis, niiskusesäilitaja (glütserool).

TOOTJA
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Rootsi.

Toidulisand • 60 tabletti • Netokogus: 26,10 g

Copyright © 2020 UAB New Nordic